fluid-checkout - en to ne translation catalogue (497 entries)

en: WooCommerce
ne: WooCommerce का थप वस्तुहरू

en: Go to Plugin Search
ne: प्लगइन खोजमा जानुहोस्

en: Activate %s
ne: %s सक्रिय गर्नुहोस्

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
ne: <strong>%1$s लाई</strong> <strong>%2$s</strong> स्थापना र सक्रिय गर्न आवश्यक छ। <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Enter your code here
ne: यहाँ आफ्नो कोड प्रविष्ट गर्नुहोस्।

note: translators: %s: Form field label
en: Add %s
ne: %s थप्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
ne: अर्डर नम्बर र रसिद यस इमेल ठेगानामा पठाइनेछ।

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
ne: अपार्टमेन्ट, एकाइ, भवन, भुइँ, आदि।

en: Shipping phone
ne: ढुवानी फोन

en: Only used for shipping-related questions.
ne: ढुवानी-सम्बन्धित प्रश्नहरूको लागि मात्र प्रयोग गरिन्छ।

en: Multi-step
ne: बहु-चरण

en: Single step
ne: एकल चरण

en: Click to go to the order summary
ne: अर्डर सारांशमा जान क्लिक गर्नुहोस्

en: Cart total:
ne: कार्टको जम्मा रकम:

note: translators: Next checkout step title
en: Proceed to %s
ne: %s मा जानुहोस्

en: Proceed to contact
ne: सम्पर्क गर्न अगाडि बढ्नुहोस्

en: Proceed to shipping
ne: ढुवानीमा जानुहोस्

en: Proceed to billing
ne: बिलिङमा अगाडि बढ्नुहोस्

en: Proceed to payment
ne: भुक्तानीमा अगाडि बढ्नुहोस्

en: My contact
ne: मेरो सम्पर्क

en: Shipping to
ne: ढुवानी गर्दै

en: Shipping method
ne: ढुवानी विधि

en: Additional notes
ne: थप नोटहरू

en: Billing to
ne: बिलिङ गर्दै

en: Payment method
ne: भुक्तानी विधि

note: translators: %1$s is replaced with html for "current checkout step number", %2$s is replaced with html for "total number of checkout steps".
en: Step %1$s of %2$s
ne: %2$s मध्ये %1$s चरण

en: Change: %s
ne: परिवर्तन: %s

en: Not selected yet.
ne: अझै छनोट भएको छैन।

en: Same as shipping address
ne: ढुवानी ठेगाना जस्तै

en: Same as billing address
ne: बिलिङ ठेगाना जस्तै

en: Order summary
ne: अर्डर सारांश

en: Edit cart
ne: कार्ट सम्पादन गर्नुहोस्

note: translators: %s: html for the email address typo correction suggestion link
en: Did you mean %s?
ne: के तपाईंको मतलब %s हो?

en: Change email address to: {suggestion-value}
ne: इमेल ठेगानालाई {suggestion-value} मा परिवर्तन गर्नुहोस्

en: This is a required field.
ne: यो आवश्यक क्षेत्र हो।

en: This is not a valid email address.
ne: यो मान्य इमेल ठेगाना होइन।

en: This field does not match the related field value.
ne: यो फिल्ड सम्बन्धित फिल्ड मानसँग मेल खाँदैन।

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
ne: CPF नम्बर &quot;{cpf_number}&quot; अमान्य छ।

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
ne: CNPJ नम्बर &quot;{cnpj_number}&quot; अमान्य छ।

en: (Required)
ne: (आवश्यक)

en: Checkout Header - Desktop
ne: चेकआउट हेडर - डेस्कटप

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
ne: ठूला स्क्रिनहरूको लागि चेकआउट हेडरमा विजेटहरू प्रदर्शन गर्नुहोस्। प्लगइनको चेकआउट हेडर प्रयोग गर्दा मात्र प्रदर्शित हुन्छ।

en: Checkout Header - Mobile
ne: चेकआउट हेडर - मोबाइल

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
ne: मोबाइल उपकरणहरूको लागि चेकआउट हेडर मुनि विजेटहरू प्रदर्शन गर्नुहोस्। प्लगइनको चेकआउट हेडर प्रयोग गर्दा मात्र प्रदर्शित हुन्छ।

en: Checkout Sidebar
ne: चेकआउट साइडबार

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
ne: अर्डर सारांश पछि चेकआउट साइडबारमा विजेटहरू प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: Checkout Order Summary
ne: चेकआउट अर्डर सारांश

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
ne: चेकआउट पृष्ठमा अर्डर सारांश भित्र विजेटहरू प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: Checkout Below Place Order
ne: तल चेकआउट गर्नुहोस् अर्डर राख्नुहोस्

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
ne: चेकआउट पृष्ठमा रहेको प्लेस अर्डर बटन मुनि विजेटहरू प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: Checkout Footer
ne: चेकआउट फुटर

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
ne: चेकआउट फुटरमा विजेटहरू प्रदर्शन गर्नुहोस्। प्लगइनको चेकआउट फुटर प्रयोग गर्दा मात्र प्रदर्शित हुन्छ।

en: Classic
ne: क्लासिक

en: Boxed
ne: बक्स गरिएको

en: Split
ne: विभाजन

en: Minimalist
ne: न्यूनतम

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
ne: CodeRockz द्वारा फ्लुइड चेकआउट र डेलिभरी मिति प्लगइनहरू

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
ne: <p>हामीले पत्ता लगायौं कि तपाईंले CodeRockz द्वारा WooCommerce (नि:शुल्क र PRO) को लागि डेलिभरी र पिकअप मिति समय प्लगइनहरू प्रयोग गरिरहनुभएको छ। यी प्लगइनहरूसँगको एकीकरणलाई Fluid Checkout PRO मा सारिएको छ।</p>

en: Upgrade to PRO
ne: PRO मा स्तरवृद्धि गर्नुहोस्

en: Fluid Checkout database updated successfully
ne: फ्लुइड चेकआउट डाटाबेस सफलतापूर्वक अद्यावधिक गरियो

en: The database changes where applied successfully.
ne: सफलतापूर्वक लागू गरिएको ठाउँमा डाटाबेस परिवर्तन हुन्छ।

en: Ok
ne: ठिक छ

en: Dismiss
ne: खारेज गर्नुहोस्

en: Fluid Checkout database update
ne: फ्लुइड चेकआउट डाटाबेस अपडेट

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
ne: डाटाबेसमा केही परिवर्तनहरू आवश्यक छन्। कुनै पनि अद्यावधिक जस्तै, हामी तपाईंलाई <strong>अगाडि बढ्नु अघि आफ्नो वेबसाइटको पूर्ण ब्याकअप लिन</strong> सिफारिस गर्छौं।

en: Update database
ne: डाटाबेस अपडेट गर्नुहोस्

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
ne: फ्लुइड चेकआउट डिभि बिल्डर चेकआउट लेआउटसँग उपयुक्त छैन।

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
ne: <p>फ्लुइड चेकआउटलाई काम गर्न क्लासिक WooCommerce सर्टकोड-आधारित चेकआउट फारम चाहिन्छ। चेकआउट पृष्ठको रूप र अनुभव अनुकूलित गर्न Divi बिल्डर प्रयोग गर्दा, चेकआउट पृष्ठको प्रत्येक भागको लागि क्लासिक सर्टकोडहरू Divi बिल्डरबाट अनुकूलन विजेटहरूसँग प्रतिस्थापन गरिन्छ। यी अनुकूलन विजेटहरू फ्लुइड चेकआउटसँग उपयुक्त छैनन्।</p><p> कृपया Divi Builder विजेटहरूलाई <code>[woocommerce_checkout]</code> सर्टकोड भएको टेक्स्ट विजेटले प्रतिस्थापन गरेर आफ्नो चेकआउट पृष्ठ सम्पादन गर्नुहोस्।</p>

en: Edit the checkout page
ne: चेकआउट पृष्ठ सम्पादन गर्नुहोस्

en: Read the documentation.
ne: कागजात पढ्नुहोस्।

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
ne: फ्लुइड चेकआउट प्रयोग गर्दा जर्मनाइज्ड प्रो मल्टिस्टेप चेकआउट सुविधा असक्षम पार्नु पर्छ।

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
ne: फ्लुइड चेकआउट प्रयोग गर्दा, जर्मनाइज्ड प्रो प्लगइनको मल्टिस्टेप सुविधा अनावश्यक हुन्छ र <strong>नयाँ अर्डरहरू प्रशोधन गर्दा गम्भीर त्रुटिहरू</strong> निम्त्याउन सक्छ। कृपया प्लगइन सेटिङहरूमा जर्मनाइज्ड प्रो मल्टिस्टेप चेकआउट सुविधा असक्षम गर्नुहोस्।

en: Go to Germanized settings
ne: जर्मनाइज्ड सेटिङहरूमा जानुहोस्

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
ne: फ्लुइड चेकआउट रोज्नु भएकोमा धन्यवाद!

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
ne: तपाईं यो प्लगइन केही समयदेखि प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ। तपाईंलाई अहिलेसम्म यो कस्तो लाग्यो?<br> कृपया हामीलाई द्रुत मूल्याङ्कन दिनुहोस्, हामी हरेक प्रतिक्रियाको कदर गर्छौं र यसले हामीलाई प्लगइन सुधार गरिरहन प्रोत्साहित गर्दछ :)

en: Rate the plugin
ne: प्लगइनको मूल्याङ्कन गर्नुहोस्

en: I need help!
ne: मलाई सहयोग चाहियो!

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
ne: फ्लुइड चेकआउटसँग प्रयोग गर्दा क्वाडलेयर्सको WooCommerce चेकआउट म्यानेजरका केही सुविधाहरूले अपेक्षाकृत काम नगर्न सक्छन्। थप जानकारी र वैकल्पिक समाधानहरूको लागि <a href="%s">हाम्रो कागजात</a> पढ्नुहोस्।

en: Read documentation
ne: कागजात पढ्नुहोस्

en: Don't show this again
ne: यो फेरि नदेखाउनुहोस्

en: Special offers
ne: विशेष प्रस्तावहरू

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
ne: फ्लुइड चेकआउटको सबै राम्रो पक्षलाई आफ्नो कार्ट पृष्ठ र धन्यवाद पृष्ठहरूमा विस्तार गर्नुहोस्।

en: Fluid Checkout PRO
ne: फ्लुइड चेकआउट प्रो

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
ne: टेम्प्लेटहरू डिजाइन गर्नुहोस्, अनुकूलित कार्ट र अर्डर प्राप्त पृष्ठहरू, खाता मिलान, र धेरै कुराहरू।

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
ne: <strong>तपाईंको WooCommerce चेकआउट रूपान्तरण दरलाई अझ सुधार गर्न</strong> र सम्पूर्ण यात्रामा खरिद अनुभवलाई एकरूप बनाउनको लागि उत्तम उपकरणहरू।

en: More design templates
ne: थप डिजाइन टेम्प्लेटहरू

en: Optimized cart page
ne: अनुकूलित कार्ट पृष्ठ

en: Optimized order received / thank you page
ne: अनुकूलित अर्डर प्राप्त भयो / धन्यवाद पृष्ठ

en: Edit cart contents at checkout page
ne: चेकआउट पृष्ठमा कार्ट सामग्रीहरू सम्पादन गर्नुहोस्

en: Account matching / user matching
ne: खाता मिलान / प्रयोगकर्ता मिलान

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
ne: समर्थित भुक्तानी विधिहरूबाट एक्सप्रेस चेकआउट बटनहरू

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
ne: कार्ट र धन्यवाद पृष्ठहरूमा विश्वास प्रतीकहरू

en: More positions for the coupon code on the checkout page
ne: चेकआउट पृष्ठमा कुपन कोडको लागि थप स्थानहरू

en: Integrated coupon code field on the cart page
ne: कार्ट पृष्ठमा एकीकृत कुपन कोड क्षेत्र

en: International phone numbers
ne: अन्तर्राष्ट्रिय फोन नम्बरहरू

en: Gift messages and packing slips
ne: उपहार सन्देशहरू र प्याकिङ स्लिपहरू

en: Local pickup and in-store collection
ne: स्थानीय पिकअप र स्टोरमा सङ्कलन

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
ne: PRO मा स्तरोन्नति गर्नुहोस् — ९९ EUR

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
ne: फ्लुइड चेकआउट प्रो - बन्डल

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
ne: सबै PRO सुविधाहरू + सबै एड-अनहरू विशेष मूल्यमा।

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
ne: यस बन्डलमा हामीले हाल प्रदान गर्ने सबै एड-अनहरू र भविष्यमा सुरु गर्ने फ्लुइड चेकआउट एड-अनहरू समावेश छन्।

en: 226 EUR value (Save 42%)
ne: २२६ EUR मूल्य (४२% बचत गर्नुहोस्)

en: Google Address Autocomplete
ne: गुगल ठेगाना स्वतः पूर्ण

en: Address Book
ne: ठेगाना पुस्तिका

en: EU-VAT Assistant
ne: EU-VAT सहायक

en: All future add-ons *
ne: भविष्यका सबै एड-अनहरू *

en: * For as long as you have an active subscription.
ne: * जबसम्म तपाईंसँग सक्रिय सदस्यता छ।

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
ne: बन्डल पाउनुहोस् – केवल १२९ EUR

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
ne: EUR मा देखाइएका सबै मूल्यहरू। यदि हाम्रो वेबसाइटमा देखाइएका मूल्यहरूमा कुनै भिन्नता छ भने, वेबसाइटमा देखाइएका प्रस्तावहरूले तिनीहरूलाई हटाउँछन् र लागू गरिनेछ।

en: Add-ons
ne: एड-अनहरू

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
ne: यी एड-अनहरूको साथ आफ्नो चेकआउट अनुभव बढाउनुहोस्।

en: I already have it – Hide this offer
ne: मसँग पहिले नै छ - यो प्रस्ताव लुकाउनुहोस्

en: Installed &mdash; Activate
ne: स्थापित - सक्रिय गर्नुहोस्

en: Activated
ne: सक्रिय गरियो

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
ne: भर्नको लागि ४०% सम्म कम चेकआउट फिल्डहरू।

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
ne: डेलिभरी ढिलाइ र असन्तुष्ट ग्राहकहरूबाट बच्नुहोस्। उनीहरूले पहिलो पटक तपाईंबाट किन्दा <strong>सही ठेगाना जानकारी</strong> सङ्कलन गर्नुहोस्।

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
ne: यो एड-अन पाउनुहोस् — २९ EUR

en: Address book
ne: ठेगाना पुस्तिका

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
ne: ढुवानी र बिलिङको लागि धेरै सुरक्षित ठेगानाहरू।

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
ne: ग्राहकहरूलाई आफ्नो खातामा <strong>धेरै ढुवानी र बिलिङ ठेगानाहरू बचत गर्न</strong> दिनुहोस् र चेकआउट र कार्ट पृष्ठहरूमा कुन प्रयोग गर्ने भनेर छनौट गर्नुहोस्।

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
ne: यो एड-अन पाउनुहोस् — ५९ EUR

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
ne: तपाईंको स्टोरको लागि सरलीकृत EU-VAT प्रमाणीकरण।

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
ne: <strong>चेकआउट पृष्ठमा EU VAT नम्बरहरू सङ्कलन र प्रमाणित गर्नुहोस्</strong> , रिभर्स चार्जको आधारमा कर शुल्कहरू हटाउनुहोस् र आवश्यक पर्दा ग्राहकको स्थान पुष्टि गर्नुहोस्।

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
ne: यो एड-अन पाउनुहोस् — ३९ EUR

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
ne: सबै एड-अनहरू छुट्टाछुट्टै बेचिन्छन् र <strong>फ्लुइड चेकआउट लाइट</strong> प्लगइन स्थापना र सक्रिय गर्न आवश्यक पर्दछ, उल्लेख गरिएको अवस्थामा बाहेक।

en: Select an image
ne: एउटा छवि चयन गर्नुहोस्

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
ne: आफ्नो लाइसेन्स साँचो प्राप्त गर्न वा <a href="%s" target="_blank">नयाँ लाइसेन्स साँचो खरिद गर्न</a> <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">आफ्नो खातामा लग इन गर्नुहोस्</a> ।

note: translators: %s: License key expiration date.
en: Valid until %s.
ne: %s सम्म मान्य।

note: translators: %s: License key expiration date.
en: Expired on %s.
ne: %s मा म्याद सकियो।

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
ne: आफ्नो लाइसेन्स कुञ्जी नवीकरण गर्न र अद्यावधिकहरू र समर्थन प्राप्त गर्न जारी राख्न <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">आफ्नो खातामा लग इन गर्नुहोस्</a> ।

en: License key cancelled.
ne: लाइसेन्स कुञ्जी रद्द गरियो।

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
ne: <a href="%s" target="_blank">नयाँ लाइसेन्स कुञ्जी खरिद गर्नुहोस्</a> र अद्यावधिकहरू र समर्थन प्राप्त गर्न जारी राख्नुहोस्।

en: Error:
ne: त्रुटि:

en: Setup & Documentation
ne: सेटअप र कागजात

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
ne: राम्रो! तपाईंको चेकआउट पृष्ठ अब फ्लुइड चेकआउटमा चलिरहेको छ।

en: Here are a few resources for you to get started:
ne: सुरु गर्नको लागि यहाँ केही स्रोतहरू छन्:

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
ne: <a href="%s" target="_blank">फ्लुइड चेकआउटसँग सम्बन्धित जानकारी प्राप्त गर्ने</a> स्थापना गाइड पढ्नुहोस्।

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
ne: <a href="%s">चेकआउट विकल्पहरूमा</a> लेआउट र डिजाइन सेटअप गर्नुहोस्।

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
ne: तपाईंले स्थापना गर्नुभएका अन्य प्लगइनहरूको लागि कुनै <a href="%s">एकीकरण विकल्पहरू</a> उपलब्ध छन् कि छैनन् जाँच गर्नुहोस्।

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
ne: फ्लुइड चेकआउट सुविधाहरूको बारेमा थप जानकारीको लागि <a href="%s" target="_blank">हाम्रो कागजातमा</a> जानुहोस्।

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
ne: यदि तपाईंलाई कहिल्यै मद्दत चाहिन्छ भने, हाम्रो आधिकारिक समर्थन च्यानलमा <a href="%s" target="_blank">समर्थन टिकट खोल्नुहोस्</a> ।

en: Cart layout
ne: कार्ट लेआउट

en: Cart optimizations
ne: कार्ट अप्टिमाइजेसनहरू

en: Enable cart page optimizations
ne: कार्ट पृष्ठ अप्टिमाइजेसनहरू सक्षम गर्नुहोस्

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
ne: चेकआउट पृष्ठ जस्तै लेआउट भएको कार्ट पृष्ठ प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: Header and footer
ne: हेडर र फुटर

en: Header and footer template
ne: हेडर र फुटर टेम्प्लेट

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
ne: यसले व्याकुलतामुक्त पृष्ठ हेडर र फुटर प्रयोग गर्ने वा हाल सक्रिय विषयवस्तुको हेडर र फुटर राख्ने भन्ने कुरा नियन्त्रण गर्छ।

en: Distraction free header and footer
ne: अवरोधरहित हेडर र फुटर

en: Theme's header and footer
ne: विषयवस्तुको हेडर र फुटर

en: Cart elements
ne: कार्टका तत्वहरू

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
ne: स्क्रोल गर्दा कार्ट पृष्ठमा अर्डर सारांश देखिने बनाउनुहोस्।

en: Coupon codes
ne: कुपन कोडहरू

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
ne: कार्ट पृष्ठमा कुपन कोड खण्ड कहाँ प्रदर्शन गर्ने भन्ने स्थान चयन गर्नुहोस्। AJAX कार्ट र चेकआउट पृष्ठमा एकीकृत कुपन कोडहरू सक्षम पारिएको बेला मात्र लागू हुन्छ।

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Before the cart items section
ne: कार्ट वस्तुहरू खण्ड अघि

en: Inside the cart items section
ne: कार्ट वस्तुहरू खण्ड भित्र

en: After the cart items section
ne: कार्ट वस्तुहरू खण्ड पछि

en: Before the shipping section
ne: ढुवानी खण्ड अघि

en: After the shipping section
ne: ढुवानी खण्ड पछि

en: Before the order summary
ne: अर्डर सारांश अघि

en: Inside the order summary
ne: अर्डर सारांश भित्र

en: Before the order totals
ne: अर्डरको योगफल भन्दा पहिले

en: After the order totals
ne: अर्डरको कुल रकम पछि

en: After the order summary
ne: अर्डर सारांश पछि

en: Shipping
ne: ढुवानी

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
ne: कार्ट पृष्ठमा ढुवानी लागत र क्याल्कुलेटर प्रदर्शन गर्ने स्थान चयन गर्नुहोस्।

en: Display as a cart section
ne: कार्ट खण्डको रूपमा प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Cross-sells
ne: क्रस-सेलहरू

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
ne: कार्ट पृष्ठमा क्रस-सेल खण्ड प्रदर्शन गर्ने स्थान चयन गर्नुहोस्।

en: Before the cart actions
ne: कार्ट कार्यहरू अघि

en: After the cart actions
ne: कार्ट कार्यहरू पछि

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
ne: कार्ट पृष्ठमा क्रस-सेल वस्तुहरूको लेआउट।

en: Optimized horizontal cross-sells layout
ne: अनुकूलित तेर्सो क्रस-सेल लेआउट

en: Theme's cross-sells layout
ne: थिमको क्रस-सेल लेआउट

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
ne: कार्ट पृष्ठमा प्रदर्शन गर्न क्रस-सेल वस्तुहरूको संख्या

en: Trust symbols &amp; badges
ne: विश्वासका प्रतीकहरू र ब्याजहरू

en: Add widget areas to the cart page
ne: कार्ट पृष्ठमा विजेट क्षेत्रहरू थप्नुहोस्

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
ne: यी विजेट क्षेत्रहरू कार्ट पृष्ठमा विश्वास प्रतीकहरू र विश्वास ब्याजहरू थप्न प्रयोग गरिन्छ।

en: Checkout
ne: चेकआउट

en: Layout &amp; design
ne: लेआउट र डिजाइन

en: Checkout layout
ne: चेकआउट लेआउट

en: Design template
ne: डिजाइन टेम्प्लेट

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
ne: चेकआउट चरणहरू, अर्डर सारांश र अन्य खण्डहरूको लागि सामान्य शैलीहरू। कार्ट, अर्डर प्राप्त र अर्डर हेर्नुहोस् पृष्ठहरू जस्ता अन्य पृष्ठहरूमा पनि लागू हुन सक्छ।

en: Dark mode
ne: अँध्यारो मोड

en: Enable dark mode
ne: अँध्यारो मोड सक्षम पार्नुहोस्

en: Header and footer templates
ne: हेडर र फुटर टेम्प्लेटहरू

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
ne: चेकआउट पृष्ठमा अवरोधहरूबाट बच्न हामी व्याकुलतामुक्त हेडर र फुटर प्रयोग गर्न सिफारिस गर्छौं। <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">कार्ट त्यागको बारेमा अनुसन्धान पढ्नुहोस्</a> ।

en: Logo image
ne: लोगोको छवि

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
ne: चेकआउट पृष्ठ हेडरमा प्रदर्शन गर्नको लागि एउटा छवि छनौट गर्नुहोस्। यो केवल व्याकुलता रहित हेडर र फुटर प्रयोग गर्दा लागू हुन्छ।

en: Header background color
ne: हेडरको पृष्ठभूमिको रङ

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
ne: चेकआउट पृष्ठ हेडरको लागि पृष्ठभूमि रङ छनौट गर्नुहोस्। यो डिस्ट्र्याक्सन-रहित हेडर र फुटर प्रयोग गर्दा मात्र लागू हुन्छ।

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
ne: HTML रङ मान। अर्थात्: #f3f3f3

en: Page background color
ne: पृष्ठको पृष्ठभूमि रङ

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
ne: चेकआउट पृष्ठको लागि पृष्ठभूमि रङ छान्नुहोस्। रङ <em>मुख्य</em> तत्वमा लागू गरिन्छ।

en: Footer background color
ne: फुटर पृष्ठभूमिको रङ

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
ne: चेकआउट पृष्ठ फुटरको लागि पृष्ठभूमि रङ छनौट गर्नुहोस्। यो डिस्ट्र्याक्सन-रहित हेडर र फुटर प्रयोग गर्दा मात्र लागू हुन्छ।

en: Checkout elements
ne: चेकआउट तत्वहरू

en: Progress bar
ne: प्रगति पट्टी

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
ne: बहु-चरण चेकआउट लेआउट प्रयोग गर्दा चेकआउट प्रगति पट्टी प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
ne: स्क्रोल गर्दा चेकआउट प्रगति पट्टी देखिने बनाउनुहोस्

en: Express checkout
ne: द्रुत चेकआउट

en: Enable the express checkout section
ne: एक्सप्रेस चेकआउट खण्ड सक्षम गर्नुहोस्

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
ne: समर्थित भुक्तानी गेटवेहरूमा यो सुविधा सक्षम पारिएको बेला चेकआउटमा एक्सप्रेस चेकआउट खण्ड प्रदर्शन गर्दछ।

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
ne: ठूला स्क्रिनहरूको लागि एक्सप्रेस चेकआउट बटनहरू एकै लाइनमा प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
ne: उपयुक्त एक्सप्रेस चेकआउट भुक्तानी गेटवे मार्फत भुक्तानी गर्दा अतिरिक्त चेकआउट आवश्यक क्षेत्रहरूलाई बेवास्ता गर्नुहोस्।

en: Make the order summary stay visible while scrolling
ne: स्क्रोल गर्दा अर्डर सारांश देखिने बनाउनुहोस्

en: Choose a background color for the order summary section.
ne: अर्डर सारांश खण्डको लागि पृष्ठभूमि रङ छान्नुहोस्।

en: Highlight the order totals row in the order summary table
ne: अर्डर सारांश तालिकामा अर्डर कुल पङ्क्ति हाइलाइट गर्नुहोस्।

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
ne: अर्डर सारांश खण्डमा हाइलाइट गरिएको पृष्ठभूमि रङ नभएको बेला यो धेरै उपयोगी हुन्छ। फ्लुइड चेकआउट प्रो प्रयोग गर्दा कार्ट, अर्डर प्राप्त र अर्डर हेर्नुहोस् पृष्ठहरूमा पनि लागू हुन सक्छ।

en: Action link on the order summary at checkout.
ne: चेकआउटमा अर्डर सारांशमा कार्य लिङ्क।

en: Edit cart link
ne: कार्टको लिङ्क सम्पादन गर्नुहोस्

en: Cart items count
ne: कार्टमा रहेका वस्तुहरूको गणना

en: Link to shop page
ne: पसल पृष्ठको लिङ्क

en: Cart items
ne: कार्टका वस्तुहरू

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
ne: चेकआउट पृष्ठमा कार्ट वस्तुहरू सम्पादन गर्न विकल्पहरू सक्षम गर्नुहोस्

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
ne: ग्राहकहरूलाई चेकआउट पृष्ठमा सिधै उत्पादनको मात्रा परिवर्तन गर्न वा वस्तुहरू हटाउन अनुमति दिनुहोस्।

en: Hide cart items errors at the checkout page
ne: चेकआउट पृष्ठमा कार्ट वस्तु त्रुटिहरू लुकाउनुहोस्

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
ne: चेकआउट पृष्ठको शीर्षमा कार्ट वस्तुहरू त्रुटि सन्देश प्रदर्शन नगर्नुहोस्। खरिद पूरा गर्न चेकआउट फारम पेश गर्दा, यी त्रुटि सन्देशहरू सधैं प्रदर्शित हुनेछन्।

en: Place order
ne: अर्डर गर्नुहोस्

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
ne: &quot;अर्डर राख्नुहोस्&quot; र सर्तहरू चेकबक्स खण्ड प्रदर्शन गर्ने स्थिति परिभाषित गर्नुहोस्।

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
ne: केही विकल्पहरू केही प्लगइनहरू र विषयवस्तुहरूसँग उपयुक्त नहुन सक्छन्।

en: Below the payment section
ne: भुक्तानी खण्ड मुनि

en: Below the order summary
ne: अर्डर सारांश तल

en: Both below the payment section and the order summary
ne: भुक्तानी खण्ड मुनि र अर्डर सारांश दुवै

en: Add widget areas to the checkout page
ne: चेकआउट पृष्ठमा विजेट क्षेत्रहरू थप्नुहोस्

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
ne: यी विजेट क्षेत्रहरू चेकआउट पृष्ठमा विश्वास प्रतीकहरू र विश्वास ब्याजहरू थप्न प्रयोग गरिन्छ।

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
ne: बहु-चरण चेकआउट लेआउट प्रयोग गर्दा मोबाइल उपकरणहरूमा अन्तिम चेकआउट चरण हेर्दा मात्र चेकआउट साइडबार विजेटहरू प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: Enable integrated coupon code section
ne: एकीकृत कुपन कोड खण्ड सक्षम गर्नुहोस्

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
ne: WooCommerce सेटिङहरूमा कुपन कोडहरूको प्रयोग सक्षम पारिएको खण्डमा मात्र लागू हुन्छ।

en: Display the coupon codes section title
ne: कुपन कोड खण्ड शीर्षक प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
ne: चेकआउट वा कार्ट पृष्ठहरूमा कुपन कोड छुट्टै खण्डको रूपमा प्रदर्शित हुँदा मात्र लागू हुन्छ।

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
ne: चेकआउट पृष्ठमा कुपन कोडहरू खण्ड प्रदर्शन गर्ने स्थान चयन गर्नुहोस्।

en: Before the checkout steps
ne: चेकआउट चरणहरू अघि

en: As a substep before payment methods
ne: भुक्तानी विधिहरू अघिको उप-चरणको रूपमा

en: As a substep after payment methods
ne: भुक्तानी विधिहरू पछिको उप-चरणको रूपमा

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
ne: &quot;कुपन लागू गर्नुहोस्&quot; बटनको शैली चयन गर्नुहोस्। चेकआउट पृष्ठमा &quot;चेकआउट चरणहरू अघि&quot; वा कार्ट पृष्ठमा &quot;कार्ट वस्तुहरू अघि&quot; कुपन कोड खण्ड प्रदर्शित हुँदा मात्र लागू हुन्छ।

en: Default button style
ne: पूर्वनिर्धारित बटन शैली

en: "Add" link button
ne: &quot;थप्नुहोस्&quot; लिङ्क बटन

en: Checkout fields
ne: चेकआउट क्षेत्रहरू

en: Optional fields
ne: वैकल्पिक क्षेत्रहरू

en: Hide optional fields behind a link button
ne: लिङ्क बटन पछाडि वैकल्पिक क्षेत्रहरू लुकाउनुहोस्

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
ne: खुला इनपुट फिल्डहरूको संख्या घटाउन यो विकल्प जाँच गरी राख्न सिफारिस गरिन्छ, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">अनुसन्धान पढ्नुहोस्।</a>

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
ne: लिङ्क बटन पछाडि &quot;ठेगाना लाइन २&quot; फिल्डहरू नलुकाउनुहोस्।

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
ne: धेरैजसो ग्राहकहरूलाई &quot;ठेगाना लाइन २&quot; फिल्डको आवश्यकता पर्दा वा सही ढुवानी ठेगाना प्राप्त गर्नु महत्त्वपूर्ण हुँदा (अर्थात्, खाना र अन्य नाश हुने उत्पादनहरू डेलिभर गर्दा) मात्र सिफारिस गरिन्छ।

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
ne: &quot;थप्नुहोस्&quot; लिङ्क बटनहरू सानो अक्षरमा प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
ne: वैकल्पिक फिल्ड &quot;थप्नुहोस्&quot; लिङ्क बटनको लेबलहरूलाई <code>lowercase</code> बनाउनुहोस् (जस्तै &quot;फोन नम्बर थप्नुहोस्&quot; को सट्टा &quot;फोन नम्बर थप्नुहोस्&quot;)। यो विकल्पले कुपन कोड फिल्डहरूको लागि लिङ्क बटनहरूलाई पनि असर गर्छ।

en: Billing address
ne: बिलिङ ठेगाना

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
ne: चेकआउट पृष्ठमा बिलिङ ठेगाना खण्ड प्रदर्शन गर्ने स्थान चयन गर्नुहोस्।

en: As a step before shipping
ne: ढुवानी गर्नु अघिको चरणको रूपमा

en: As a sub-step before the shipping address section
ne: ढुवानी ठेगाना खण्ड अघि उप-चरणको रूपमा

en: As a sub-step after the shipping address section
ne: ढुवानी ठेगाना खण्ड पछिको उप-चरणको रूपमा

en: As a step after shipping
ne: ढुवानी पछिको चरणको रूपमा

en: As a sub-step before the payment section
ne: भुक्तानी खण्ड अघिको उप-चरणको रूपमा

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
ne: बिलिङ र ढुवानी ठेगानाहरू एउटै (एकल खण्ड) मा जोड्नुहोस्

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
ne: &quot;ढुवानी/बिलिङ ठेगाना जस्तै&quot; को लागि चेकबक्स पूर्वनिर्धारित रूपमा जाँच गरिएको छ।

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
ne: ढुवानी ठेगाना खण्ड पहिले प्रदर्शित हुँदा &quot;ढुवानी ठेगाना जस्तै&quot; चेकबक्स पूर्वनिर्धारित रूपमा जाँच गरिएको रूपमा सुरु हुनेछ।<br> बिलिङ ठेगाना खण्ड पहिले प्रदर्शित हुँदा &quot;बिलिङ ठेगाना जस्तै&quot; चेकबक्स पूर्वनिर्धारित रूपमा जाँच गरिएको रूपमा सुरु हुनेछ।<br> चेकआउटमा खुला इनपुट फिल्डहरूको संख्या उल्लेखनीय रूपमा कम गर्न यो विकल्पलाई जाँच गरी छोड्न सिफारिस गरिन्छ, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">अनुसन्धान पढ्नुहोस्।</a>

en: Highlight the billing address section in the checkout form
ne: चेकआउट फारममा बिलिङ ठेगाना खण्ड हाइलाइट गर्नुहोस्।

en: Shipping address
ne: ढुवानी ठेगाना

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
ne: चेकआउट फारममा ढुवानी ठेगाना खण्ड हाइलाइट गर्नुहोस्।

en: Shipping methods
ne: ढुवानी विधिहरू

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
ne: ढुवानी विधि खण्ड कुन स्थितिमा प्रदर्शन गर्ने छनौट गर्नुहोस्।

en: Before shipping address
ne: ढुवानी ठेगाना अघि

en: After shipping address
ne: ढुवानी ठेगाना पछि

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
ne: पहिलो ढुवानी विधिको स्वचालित चयन रोक्नुहोस्

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
ne: सक्षम पार्दा, प्रत्येक ढुवानी प्याकेजको लागि पहिले कुनै अन्य ढुवानी विधि चयन गरिएको नभएको बेला उपलब्ध पहिलो ढुवानी विधि स्वचालित रूपमा चयन गरिने छैन।<br> स्थानीय पिकअप सुविधाको लागि चयन गरिएको ढुवानी विधि खाली गर्ने विकल्प सक्षम पारिएको खण्डमा यो विकल्प स्वतः सक्षम हुनेछ।

en: Local pickup
ne: स्थानीय पिकअप

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
ne: स्थानीय पिकअप ढुवानी विधि चयन गर्दा ढुवानी ठेगाना खण्ड हटाउँछ।

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
ne: स्थानीय पिकअप ढुवानी विधि चयन गर्दा ढुवानी ठेगानालाई पिकअप पोइन्ट स्थानले प्रतिस्थापन गर्छ।

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
ne: पिकअप स्थान उपचरणमा ढुवानी विधिहरू खाली गर्ने विकल्प देखाउनुहोस्

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
ne: छनौट गरिएका ढुवानी विधिहरू खाली गर्न पिकअप स्थान उप-चरणमा लिङ्क बटन देखाउनुहोस्। यदि स्थानीय पिकअप विधि पहिले चयन गरिएको थियो भने ढुवानी ठेगाना खण्ड फेरि देखाउन अनुमति दिन यो प्रयोग गर्न सकिन्छ।

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
ne: स्थानीय पिकअप अर्डरहरूको लागि ढुवानी ठेगानाको रूपमा कुन ठेगाना सुरक्षित गर्ने छनौट गर्नुहोस्।

en: Save the selected pickup location
ne: चयन गरिएको पिकअप स्थान बचत गर्नुहोस्

en: Save same as the billing address
ne: बिलिङ ठेगाना जस्तै सेभ गर्नुहोस्

en: Do not save any shipping address
ne: कुनै पनि ढुवानी ठेगाना सुरक्षित नगर्नुहोस्

en: Company name field for shipping address
ne: ढुवानी ठेगानाको लागि कम्पनीको नाम क्षेत्र

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
ne: चेकआउट फारममा रहेको ढुवानी ठेगाना खण्डको लागि कम्पनीको नाम फिल्डको दृश्यता परिवर्तन गर्नुहोस्।

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
ne: यदि क्षेत्र &quot;वैकल्पिक&quot; को रूपमा सेट गरिएको छ भने, जुन पूर्वनिर्धारित दृश्यता अवस्था हो, अन्य प्लगइनहरूलाई आवश्यक पर्ने कुनै पनि परिवर्तनहरू लागू गर्न दिन कुनै परिवर्तनहरू लागू गरिने छैन।

en: Hidden (remove field)
ne: लुकाइएको (फिल्ड हटाउनुहोस्)

en: Optional
ne: वैकल्पिक

en: Required
ne: आवश्यक छ

en: Add shipping phone field to the checkout form.
ne: चेकआउट फारममा ढुवानी फोन क्षेत्र थप्नुहोस्।

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
ne: ढुवानी फोन फिल्ड कुन चरणमा प्रदर्शन गर्ने छनौट गर्नुहोस्।

en: Contact step
ne: सम्पर्क चरण

en: Billing phone
ne: बिलिङ फोन

en: Add billing phone field to the checkout form.
ne: चेकआउट फारममा बिलिङ फोन फिल्ड थप्नुहोस्।

en: Choose in which step to display the billing phone field.
ne: कुन चरणमा बिलिङ फोन फिल्ड प्रदर्शन गर्ने छनौट गर्नुहोस्।

en: Enable international phone number format and validation for phone fields
ne: फोन क्षेत्रहरूको लागि अन्तर्राष्ट्रिय फोन नम्बर ढाँचा र प्रमाणीकरण सक्षम गर्नुहोस्।

en: Format and validate phone numbers according to each country.
ne: प्रत्येक देश अनुसार फोन नम्बरहरू ढाँचाबद्ध र प्रमाणित गर्नुहोस्।

en: Enable phone number validation based on country rules
ne: देशका नियमहरूको आधारमा फोन नम्बर प्रमाणीकरण सक्षम पार्नुहोस्

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
ne: असक्षम पार्दा, फोन फिल्ड प्रमाणीकरणले देश वा क्षेत्र कोडहरू देशको लागि मान्य छन् कि छैनन् भनेर जाँच गर्दैन।

en: Only show allowed countries for shipping or billing
ne: ढुवानी वा बिलिङको लागि अनुमति दिइएका देशहरू मात्र देखाउनुहोस्

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
ne: सक्षम पार्दा, ढुवानीको लागि अनुमति दिइएका देशहरू मात्र ढुवानी फोन क्षेत्रमा उपलब्ध हुनेछन्, र बिलिङको लागि अनुमति दिइएका देशहरू मात्र बिलिङ फोन क्षेत्रमा उपलब्ध हुनेछन्।

en: Show country code beside the flag
ne: झण्डाको छेउमा देशको कोड देखाउनुहोस्

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
ne: फोन फिल्ड भित्र मान्य फोन नम्बरको उदाहरण देखाउनुहोस्।

en: Do not change placeholders
ne: प्लेसहोल्डरहरू परिवर्तन नगर्नुहोस्

en: Show if not defined
ne: परिभाषित नभए देखाउनुहोस्

en: Always show
ne: सधैं देखाउनुहोस्

en: Order notes
ne: अर्डर नोटहरू

en: Define the visibility of the additional order notes field.
ne: अतिरिक्त अर्डर नोट क्षेत्रको दृश्यता परिभाषित गर्नुहोस्।

en: Gift options
ne: उपहार विकल्पहरू

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
ne: चेकआउट पृष्ठमा उपहार सन्देश र अन्य उपहार विकल्पहरू प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
ne: ग्राहकहरूलाई अर्डरमा उपहार सन्देश र अन्य उपहार सम्बन्धित विकल्पहरू थप्न अनुमति दिनुहोस्।

en: Display the gift message fields always expanded
ne: उपहार सन्देश क्षेत्रहरू सधैं विस्तारित प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
ne: उपहार सन्देशलाई छुट्टै खण्डको सट्टा अर्डर विवरण तालिकाको भागको रूपमा प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
ne: यो विकल्पले खाता पृष्ठहरू, इमेलहरू र प्याकिङ स्लिपहरूमा रहेको अर्डर पुष्टिकरण पृष्ठ (धन्यवाद पृष्ठ) र अर्डर विवरणहरूलाई असर गर्छ।

en: Account matching
ne: खाता मिल्दोजुल्दो

en: Enable the account matching feature
ne: खाता मिलान सुविधा सक्षम गर्नुहोस्

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
ne: ग्राहकको सम्पर्क विवरणहरू सहितको खाता पहिले नै अवस्थित हुँदा अतिथि ग्राहकको अर्डरलाई उनीहरूको अवस्थित खातासँग सम्बद्ध गर्नुहोस्।

en: Display message when an account exists with the email address provided
ne: प्रदान गरिएको इमेल ठेगाना भएको खाता अवस्थित हुँदा सन्देश प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
ne: खाता सिर्जना गर्ने क्षेत्रहरूलाई सूचना र लग इन गर्ने विकल्पले प्रतिस्थापन गर्दछ। केही सन्दर्भहरूमा, ग्राहकहरूको गोपनीयताको सुरक्षा गर्न यो विकल्पलाई असक्षम छोड्न सिफारिस गर्न सकिन्छ।

en: Dashboard
ne: ड्यासबोर्ड

en: Integrations
ne: एकीकरणहरू

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
ne: यस खण्डमा हाल कुनै पनि एकीकरण उपलब्ध छैन। प्रत्येक प्लगइनसँग सम्बन्धित विकल्पहरू यहाँ केवल त्यो प्लगइन सक्रिय भएमा मात्र देखा पर्नेछ।

en: License keys
ne: लाइसेन्स कुञ्जीहरू

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
ne: यस खण्डमा हाल कुनै पनि लाइसेन्स कुञ्जी विकल्पहरू उपलब्ध छैनन्। प्रत्येक प्लगइन वा एड-अनसँग सम्बन्धित विकल्पहरू त्यो प्लगइन सक्रिय हुँदा यहाँ देखा पर्नेछ।

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
ne: हाम्रा प्लगइनहरू र एड-अनहरूको बारेमा थप जानकारीको लागि हाम्रो वेबसाइटमा जानुहोस्।

en: Order pay page
ne: अर्डर भुक्तानी पृष्ठ

en: Order pay
ne: अर्डर भुक्तानी

en: Enable order pay page optimizations
ne: अर्डर भुक्तानी पृष्ठ अनुकूलन सक्षम गर्नुहोस्

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
ne: ग्राहकबाट भुक्तानी बाँकी रहेका अवस्थित अर्डरहरूको लागि अर्डर भुक्तानी पृष्ठको लेआउट परिवर्तन गर्दछ।

en: Add widget areas to the order pay page
ne: अर्डर भुक्तानी पृष्ठमा विजेट क्षेत्रहरू थप्नुहोस्

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
ne: यी विजेट क्षेत्रहरू अर्डर भुक्तानी पृष्ठमा विश्वास प्रतीकहरू र विश्वास ब्याजहरू थप्न प्रयोग गरिन्छ।

en: Thank you page & order details layout
ne: धन्यवाद पृष्ठ र अर्डर विवरण लेआउट

en: Order details optimizations
ne: अर्डर विवरण अनुकूलनहरू

en: Enable thank you page and order details optimizations
ne: धन्यवाद पृष्ठ र अर्डर विवरण अनुकूलन सक्षम गर्नुहोस्

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
ne: धन्यवाद पृष्ठ र खाता पृष्ठहरूमा अर्डर विवरणहरूको लेआउट परिवर्तन गर्दछ।

en: Enable order details customizations on email notifications
ne: इमेल सूचनाहरूमा अर्डर विवरण अनुकूलन सक्षम गर्नुहोस्

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
ne: इमेल सूचनाहरूमा नयाँ खण्डहरू प्रदर्शन गर्नुहोस् र खण्डहरूको क्रम परिवर्तन गर्नुहोस्। इमेल सूचनाहरूमा अर्डर विवरणहरूको शैली अपरिवर्तित रहन्छ।

en: Thank you page
ne: धन्यवाद पृष्ठ

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
ne: यी विकल्पहरूले धन्यवाद पृष्ठलाई असर गर्छ, जसलाई अर्डर प्राप्त वा अर्डर पुष्टिकरण पृष्ठहरू पनि भनिन्छ।

en: Order details layout
ne: अर्डर विवरण लेआउट

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
ne: धन्यवाद पृष्ठमा फराकिलो लेआउट सहित अर्डर विवरणहरू प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: Add widget areas to the thank you page
ne: धन्यवाद पृष्ठमा विजेट क्षेत्रहरू थप्नुहोस्

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
ne: यी विजेट क्षेत्रहरू धन्यवाद पृष्ठमा विश्वास प्रतीकहरू र विश्वास ब्याजहरू थप्न प्रयोग गरिन्छ।

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
ne: यी विकल्पहरूले धन्यवाद पृष्ठलाई असर गर्छ, खाता पृष्ठहरूमा र इमेल सूचनाहरूमा अर्डर विवरणहरू हेर्नुहोस्।

en: Order actions
ne: कार्यहरू अर्डर गर्नुहोस्

en: Choose in which position to display the order actions.
ne: अर्डर कार्यहरू कुन स्थितिमा प्रदर्शन गर्ने छनौट गर्नुहोस्।

en: Inside the order overview
ne: अर्डर सिंहावलोकन भित्र

en: After the order overview
ne: अर्डर सिंहावलोकन पछि

en: After order sections
ne: अर्डर खण्डहरू पछि

en: Order status
ne: अर्डर स्थिति

en: Display the order status progress bar
ne: अर्डर स्थिति प्रगति पट्टी प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Choose in which position to display the section.
ne: खण्ड कुन स्थितिमा प्रदर्शन गर्ने छनौट गर्नुहोस्।

en: After the order overview and payment instructions
ne: अर्डर सिंहावलोकन र भुक्तानी निर्देशनहरू पछि

en: Before the order items section
ne: अर्डर वस्तुहरू खण्ड अघि

en: Inside the order items section
ne: अर्डर वस्तुहरू खण्ड भित्र

en: After the order items section
ne: अर्डर वस्तुहरू खण्ड पछि

en: On the sidebar
ne: साइडबारमा

en: Order downloads
ne: डाउनलोडहरू अर्डर गर्नुहोस्

en: Gift message
ne: उपहार सन्देश

en: Tools
ne: यन्त्रहरू

en: Troubleshooting
ne: समस्या निवारण

en: Debug options
ne: डिबग विकल्पहरू

en: Debug mode
ne: डिबग मोड

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
ne: डिबग मोड प्रयोग गर्नाले वेबसाइटको कार्यसम्पादनमा असर पर्छ। समस्या निवारण गर्दा मात्र यो विकल्प प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Load unminified assets
ne: अप्रमाणित सम्पत्तिहरू लोड गर्नुहोस्

en: Enhanced select fields
ne: परिष्कृत चयन क्षेत्रहरू

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
ne: <code>select2</code> ड्रपडाउन कम्पोनेन्टहरूलाई <code>TomSelect</code> ले बदल्नुहोस्।

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
ne: TomSelect एउटा सरल ड्रपडाउन चयन घटक हो जुन Select2 भन्दा कम त्रुटिहरूको सम्भावना हुन्छ, जबकि यसले WooCommerce चेकआउट पृष्ठहरूमा वास्तवमा प्रयोग हुने सुविधाहरू प्रदान गर्दछ।

en: Fix automatic zoom-in on form fields
ne: फारम फिल्डहरूमा स्वचालित जुम-इन समाधान गर्नुहोस्

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
ne: फारम फिल्ड भित्र <code>font-size</code> १६ पिक्सेलमा सेट गर्नुहोस्

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
ne: जब फारम फिल्ड भित्रको फन्ट साइज १६ पिक्सेल भन्दा सानो हुन्छ, सफारी र अन्य ब्राउजरहरूले पाठ पढ्न सजिलो बनाउन मोबाइल उपकरणहरूमा स्वचालित रूपमा जुम इन गर्न सक्छन्। जब यो विकल्प सक्षम हुन्छ, यसले फ्लुइड चेकआउट द्वारा अनुकूलित पृष्ठहरूमा फारम फिल्ड भित्रको फन्ट साइज १६ पिक्सेलमा सेट गर्नेछ ताकि यसलाई जुम इन हुनबाट बचाउन सकियोस्।

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
ne: फ्लुइड चेकआउट सक्रिय हुँदा ढुवानी गन्तव्य सधैं &quot;ग्राहक ढुवानी ठेगानामा पूर्वनिर्धारित&quot; मा सेट गरिएको हुन्छ। ग्राहकहरूले चेकआउटको समयमा अझै पनि फरक ढुवानी र बिलिङ ठेगानाहरू प्रदान गर्न सक्छन्, पूर्वनिर्धारित बिलिङ ठेगानालाई ढुवानी ठेगाना जस्तै सेट गर्ने विकल्प WooCommerce &gt; Settings &gt; Fluid Checkout मा उपलब्ध छ।

en: Fluid Checkout
ne: तरल पदार्थ जाँच

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Support
ne: सहयोग

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
ne: थप विकल्पहरू अनलक गर्न <a target="_blank" href="%s">PRO मा स्तरवृद्धि गर्नुहोस्</a> ।

en: (PRO)
ne: (प्रो)

en: (experimental)
ne: (प्रयोगात्मक)

en: This is an experimental feature and may not work as expected with all themes and plugins. Use it with caution.
ne: यो एक प्रयोगात्मक सुविधा हो र सबै विषयवस्तु र प्लगइनहरूमा अपेक्षा गरेअनुसार काम नगर्न सक्छ। यसलाई सावधानीपूर्वक प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Verify Phone Number
ne: फोन नम्बर प्रमाणित गर्नुहोस्

en: Please verify your phone number.
ne: कृपया आफ्नो फोन नम्बर प्रमाणित गर्नुहोस्।

en: The Bluehost Plugin
ne: ब्लूहोस्ट प्लगइन

en: Custom fields
ne: अनुकूलन क्षेत्रहरू

en: Enable custom shipping email field
ne: आफू अनुकूल ढुवानी इमेल क्षेत्र सक्षम पार्नुहोस्

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
ne: सक्षम हुँदा, Bluehost प्लगइनबाट ढुवानी इमेल फिल्ड चेकआउट फारममा थपिनेछ।

en: Captcha Pro by BestWebSoft
ne: BestWebSoft द्वारा क्याप्चा प्रो

en: Captcha position
ne: क्याप्चा स्थिति

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
ne: क्याप्चा खण्ड प्रदर्शन गर्ने स्थान परिभाषित गर्नुहोस्। छनौट गरिएको क्याप्चा प्रकारको आधारमा केही स्थानहरूले काम नगर्न सक्छन्।

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
ne: अगाडि बढ्नु अघि पिकअप पोइन्ट छनौट गर्नु आवश्यक छ।

en: Pickup point
ne: पिकअप बिन्दु

en: Pickup point not selected yet.
ne: पिकअप पोइन्ट अझै चयन गरिएको छैन।

en: Pickup point:
ne: पिकअप बिन्दु:

en: Mailchimp for WooCommerce
ne: WooCommerce को लागि Mailchimp

en: Subscribe checkbox
ne: सदस्यता लिनुहोस् चेकबक्स

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
ne: चेकआउट पृष्ठमा रहेको सदस्यता चेकबक्सको स्थान ओभरराइड गर्नुहोस् र यसलाई सम्पर्क चरणमा सधैं प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: Before Shipping Address
ne: ढुवानी ठेगाना अघि

en: (originally "%s")
ne: (मूल रूपमा &quot;%s&quot;)

en: After Shipping Address
ne: ढुवानी ठेगाना पछि

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
ne: FermoPoint मार्फत ढुवानी गर्दा सङ्कलन बिन्दु चयन गर्नु आवश्यक छ।

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
ne: यदि जाँच गरियो भने यसले प्रयोगकर्ताहरूलाई इमेलमा टाइपिङ गल्तीहरूको जानकारी दिन्छ। (फ्लुइड चेकआउटले सुविधा प्रदान गर्ने भएकाले यो सुविधा असक्षम पारिएको छ। यस विकल्पमा गरिएका परिवर्तनहरू प्रभावकारी हुने छैनन्)

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
ne: मेल जाँच सक्षम गर्नुहोस्: (असक्षम सुविधा)

en: Carrier:
ne: वाहक:

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
ne: सेन्डिनब्लु - WooCommerce इमेल मार्केटिङ

en: Sign up checkbox position
ne: साइन अप चेकबक्सको स्थिति

en: Move the sign up checkbox to the contact step
ne: साइन अप चेकबक्सलाई सम्पर्क चरणमा सार्नुहोस्

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
ne: सक्षम पारिएपछि, चेकबक्सलाई सेन्डिनब्लु प्लगइन सेटिङहरूमा परिभाषित प्रदर्शन स्थानको स्वतन्त्र रूपमा सम्पर्क चरणमा सारिनेछ।

en: Theme Betheme
ne: थिम बेथेम

en: Checkout progress
ne: चेकआउट प्रगति

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
ne: चेकआउट, कार्ट र अर्डर प्राप्त पृष्ठहरूमा बेथेमबाट चेकआउट चरणहरू खण्ड आउटपुट गर्नुहोस्।

en: Theme Fennik
ne: थिम फेनिक

en: Breadcrumbs
ne: ब्रेडक्रम्ब्स

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
ne: फ्लुइड चेकआउट हेडर र फुटर प्रयोग गर्दा फेनिक थिमबाट ब्रेडक्रम्ब्स खण्ड आउटपुट गर्नुहोस्।

en: Theme Go
ne: थिम गो

en: My account layout
ne: मेरो खाता लेआउट

en: Enable wide layout on "My account" page.
ne: &quot;मेरो खाता&quot; पृष्ठमा चौडा लेआउट सक्षम गर्नुहोस्।

en: Theme Impreza
ne: थिम इम्प्रेजा

en: Header
ne: हेडर

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
ne: चेकआउट पृष्ठमा साइट हेडरको लागि स्पेसिङ (पिक्सेलमा)

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
ne: चेकआउट पृष्ठमा इम्प्रेजा थिम हेडर प्रयोग गर्दा मात्र लागू हुन्छ।

en: Theme Kapee
ne: थिम केपी

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
ne: चेकआउट, कार्ट र अर्डर प्राप्त पृष्ठहरूमा Kapee विषयवस्तुबाट चेकआउट चरण खण्ड आउटपुट गर्नुहोस्।

en: Theme Porto
ne: थिम पोर्टो

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
ne: चेकआउट, कार्ट र अर्डर प्राप्त पृष्ठहरूमा पोर्टो विषयवस्तुबाट चेकआउट चरण खण्ड आउटपुट गर्नुहोस्।

en: Theme Pressmart
ne: थिम प्रेसमार्ट

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
ne: चेकआउट, कार्ट र अर्डर प्राप्त पृष्ठहरूमा प्रेसमार्ट विषयवस्तुबाट चेकआउट चरण खण्ड आउटपुट गर्नुहोस्।

en: Theme The Gem
ne: थिम द जेम

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
ne: फ्लुइड चेकआउट हेडर र फुटर प्रयोग गर्दा द जेम थिमबाट चेकआउट स्टेप्स खण्ड आउटपुट गर्नुहोस्।

en: Theme Woodmart
ne: थिम वुडमार्ट

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
ne: फ्लुइड चेकआउट हेडर र फुटर प्रयोग गर्दा वुडमार्ट थिमबाट चेकआउट चरण खण्ड आउटपुट गर्नुहोस्।

en: Checkout options
ne: चेकआउट विकल्पहरू

en: Disable the theme checkout options
ne: थिम चेकआउट विकल्पहरू असक्षम गर्नुहोस्

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
ne: विषयवस्तुद्वारा थपिएको उत्पादन छवि, मात्रा क्षेत्र, हटाउने बटन र उत्पादन पृष्ठको लिङ्क प्रदर्शन गर्ने विकल्पहरू पूर्वनिर्धारित रूपमा असक्षम पारिएका छन्।

en: Theme Atomion
ne: थिम एटोमियन

en: Order progress
ne: अर्डर प्रगति

en: Display order progress from the theme
ne: विषयवस्तुबाट अर्डर प्रगति प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Display the form field labels visible on the page
ne: पृष्ठमा देखिने फारम फिल्ड लेबलहरू प्रदर्शन गर्नुहोस्।

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
ne: राम्रो प्रयोगकर्ता अनुभवको लागि यो विकल्प सक्षम राख्न सिफारिस गरिन्छ।

en: Theme ZK Nito
ne: थिम जेडके नितो

en: Add extra fields to the checkout form
ne: चेकआउट फारममा अतिरिक्त क्षेत्रहरू थप्नुहोस्

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
ne: ढुवानी ठेगाना खण्डमा अतिरिक्त ढुवानी इमेल र ढुवानी फोन क्षेत्र थप्छ।

en: Go to the home page
ne: गृह पृष्ठमा जानुहोस्

en: Skip to content
ne: सामग्रीमा जानुहोस्

en: Create an account
ne: खाता खोल्नुहोस्

en: Log in to your account
ne: आफ्नो खातामा लग इन गर्नुहोस्

en: Already have an account?
ne: पहिले नै खाता छ?

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
ne: %1$s को रूपमा लग इन गरियो। <a href="%2$s">लग आउट गर्नुहोस्</a>

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
ne: तपाईंको अर्डरको कुल रकम %s बाँकी छ। थप भुक्तानी आवश्यक छैन।

en: Close and continue with checkout
ne: बन्द गर्नुहोस् र चेकआउट जारी राख्नुहोस्

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Parcel terminal
ne: पार्सल टर्मिनल

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
ne: <p>यो विजेटलाई फ्लुइड चेकआउटले प्रतिस्थापन गरेको छ।</p><p> फ्लुइड चेकआउट प्रयोग गर्दा, चेकआउट पृष्ठले राम्रोसँग काम गर्नको लागि मूल WooCommerce सर्टकोड <code>[woocommerce_checkout]</code> प्रयोग गर्न आवश्यक छ।</p><p> थप जानकारीको लागि, फ्लुइड चेकआउट कागजातमा जानुहोस्।</p>

en: Theme The7
ne: थिम द७

en: Additional header sections
ne: अतिरिक्त हेडर खण्डहरू

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
ne: यदि थिम सेटिङहरूमा सक्षम पारिएको छ भने अतिरिक्त हेडर खण्डहरू आउटपुट गर्नुहोस्।

en: More information
ne: थप जानकारी

en: Pick a Locker
ne: लकर छान्नुहोस्

en: Page template
ne: पृष्ठ टेम्प्लेट

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
ne: ब्लक-आधारित विषयवस्तुहरूको लागि `अर्डर पुष्टिकरण` पृष्ठ टेम्प्लेट प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Only applies when using a block-based theme.
ne: ब्लक-आधारित विषयवस्तु प्रयोग गर्दा मात्र लागू हुन्छ।

en: WooCommerce Stripe Gateway
ne: WooCommerce स्ट्राइप गेटवे

en: Payment form
ne: भुक्तानी फारम

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
ne: स्ट्राइप भुक्तानी फारम क्षेत्रहरूमा शैलीहरू लागू गर्नुहोस्

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
ne: सक्षम पारिएपछि, फ्लुइड चेकआउटले प्लगइनसँग अनुकूलताको लागि अनुकूलित शैलीहरू लागू गर्नेछ। यदि तपाईं स्ट्राइप भुक्तानी फारम क्षेत्रहरूको लागि अनुकूलन शैलीहरू प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ भने तपाईं यसलाई असक्षम गर्न सक्नुहुन्छ।

en: Theme Nyture
ne: थिम न्युचर

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
ne: फ्लुइड चेकआउट प्रयोग गर्दा Nyture थिमबाट चेकआउट चरण खण्ड आउटपुट गर्नुहोस्।

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
ne: ढुवानी ठेगाना खण्ड पछि बिलिङ ठेगाना खण्ड प्रदर्शित भएमा र बिलिङ फोन क्षेत्र &quot;आवश्यक&quot; को रूपमा सेट गरिएको भएमा &quot;आवश्यक&quot; को रूपमा जबरजस्ती गर्न सकिन्छ। त्यो विकल्प जाँच गर्दा ढुवानी ठेगाना बिलिङ ठेगानामा प्रतिलिपि गर्न सकिन्छ भनेर सुनिश्चित गर्न यो आवश्यक छ।

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
ne: यदि बिलिङ ठेगाना खण्ड पछि बिलिङ ठेगाना खण्ड प्रदर्शित हुन्छ र बिलिङ फोन क्षेत्र &quot;आवश्यक&quot; को रूपमा सेट गरिएको छ भने &quot;आवश्यक&quot; को रूपमा जबरजस्ती गर्न सकिन्छ। त्यो विकल्प जाँच गर्दा बिलिङ ठेगाना बिलिङ ठेगानामा प्रतिलिपि गर्न सकिन्छ भनेर सुनिश्चित गर्न यो आवश्यक छ।

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
ne: ग्राहकहरूलाई स्टोर व्यवस्थापकद्वारा म्यानुअल रूपमा सिर्जना गरिएका वा चेकआउटको समयमा पूरा नभएका अर्डरहरूको लागि भुक्तानी गर्न अनुमति दिन्छ।

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
ne: क्वाडलेयर्सको WooCommerce चेकआउट प्रबन्धक प्लगइन फ्लुइड चेकआउटसँग उपयुक्त छैन।

en: Company name field for billing address
ne: बिलिङ ठेगानाको लागि कम्पनीको नाम क्षेत्र

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
ne: चेकआउट फारममा रहेको बिलिङ ठेगाना खण्डको लागि कम्पनीको नाम फिल्डको दृश्यता परिवर्तन गर्नुहोस्।

en: Theme Bookshelf
ne: थिम बुकशेल्फ

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
ne: फ्लुइड चेकआउट प्रयोग गर्दा बुकशेल्फ थिमबाट चेकआउट चरणहरू खण्ड आउटपुट गर्नुहोस्।

en: Account password
ne: खाता पासवर्ड

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
ne: अर्डर पूरा गर्दा चेकआउटमा प्रदान गरिएको जानकारीको साथ खाता सिर्जना गरिनेछ।

en: Choose the style of the progress bar.
ne: प्रगति पट्टीको शैली छनौट गर्नुहोस्।

en: Bars
ne: बारहरू

en: Theme Ireca
ne: थिम इरेका

en: WooCommerce page layout
ne: WooCommerce पृष्ठ लेआउट

en: Force wide layout on WooCommerce pages
ne: WooCommerce पृष्ठहरूमा फराकिलो लेआउट बल गर्नुहोस्

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
ne: यसले चेकआउट, कार्ट, अर्डर प्राप्त, अर्डर भुक्तानी र खाता पृष्ठहरू सहित WooCommerce पृष्ठहरूमा सामग्री खण्ड धेरै साँघुरो नभएको सुनिश्चित गर्दछ।

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
ne: निवेदन गर्नु

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
ne: सम्पर्क गर्नुहोस्

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
ne: ढुवानी

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
ne: बिलिङ

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
ne: भुक्तानी

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
ne: परिवर्तन गर्नुहोस्

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
ne: परिवर्तनहरू बचत गर्नुहोस्

[ctx: Substep review text]
en: None.
ne: कुनै पनि होइन।

[ctx: Substep review field format]
note: translators: %1$s the selected option text, %2$s the field label.
en: %1$s
ne: %१$s

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
ne: कुनै छवि चयन गरिएको छैन।

[ctx: Settings section]
en: Cart
ne: गाडी

[ctx: Settings section]
en: Order pay
ne: अर्डर भुक्तानी

[ctx: Settings section]
en: Thank you
ne: धन्यवाद

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
ne: एकीकरणहरू

[ctx: Settings section title]
en: License keys
ne: लाइसेन्स कुञ्जीहरू

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
ne: अर्डर गर्नु अघिको खण्ड

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
ne: अर्डर गर्नु अघि बटन

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
ne: बन्द गर्नुहोस्

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
ne: लग इन गर्नुहोस्

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
ne: अथवा तल जारी राख्नुहोस्

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
ne: अथवा अतिथिको रूपमा जारी राख्नुहोस्

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
ne: छवि हटाउनुहोस्
