fluid-checkout - en to lo translation catalogue (488 entries)

en: "Add" link button
lo: ປຸ່ມເຊື່ອມຕໍ່ &quot;ເພີ່ມ&quot;.

en: (Required)
lo: (ຕ້ອງການ)

en: (experimental)
lo: (ທົດລອງ)

en: (originally "%s")
lo: (ເດີມ &quot;%s&quot;)

en: * For as long as you have an active subscription.
lo: * ຕາບໃດທີ່ເຈົ້າມີການສະໝັກໃຊ້ຢ່າງຫ້າວຫັນ.

en: 226 EUR value (Save 42%)
lo: ມູນຄ່າ 226 EUR (ບັນທຶກ 42%)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
lo: <a href="%s" target="_blank">ຊື້ລະຫັດໃບອະນຸຍາດໃຫມ່</a> ແລະສືບຕໍ່ໄດ້ຮັບການປັບປຸງແລະສະຫນັບສະຫນູນ.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
lo: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">ເຂົ້າສູ່ລະບົບບັນຊີຂອງທ່ານ</a> ເພື່ອເອົາລະຫັດໃບອະນຸຍາດຂອງທ່ານ, ຫຼື <a href="%s" target="_blank">ຊື້ລະຫັດໃບອະນຸຍາດໃຫມ່</a> .

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
lo: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">ເຂົ້າສູ່ລະບົບບັນຊີຂອງທ່ານ</a> ເພື່ອຕໍ່ອາຍຸລະຫັດໃບອະນຸຍາດຂອງທ່ານແລະສືບຕໍ່ໄດ້ຮັບການປັບປຸງແລະສະຫນັບສະຫນູນ.

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
lo: <a target="_blank" href="%s">ອັບເກຣດເປັນ PRO</a> ເພື່ອປົດລັອກທາງເລືອກເພີ່ມເຕີມ.

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
lo: <p>Fluid Checkout ຕ້ອງການແບບຟອມຊໍາລະທີ່ອີງໃສ່ WooCommerce shortcode ຄລາສສິກເພື່ອເຮັດວຽກ. ເມື່ອໃຊ້ Divi Builder ເພື່ອປັບແຕ່ງລັກສະນະແລະຄວາມຮູ້ສຶກຂອງຫນ້າເຊັກເອົາ, shortcodes ຄລາສສິກຖືກແທນທີ່ດ້ວຍ widget ທີ່ກໍາຫນົດເອງຈາກ Divi Builder ສໍາລັບແຕ່ລະສ່ວນຂອງຫນ້າ checkout. widget ແບບກຳນົດເອງເຫຼົ່ານີ້ບໍ່ເຂົ້າກັນໄດ້ກັບ Fluid Checkout.</p><p> ກະລຸນາແກ້ໄຂໜ້າຈ່າຍເງິນຂອງທ່ານແທນວິດເຈັດ Divi Builder ດ້ວຍ widget ຂໍ້ຄວາມທີ່ມີ shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> .</p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
lo: <p>widget ນີ້ຖືກແທນທີ່ດ້ວຍ Fluid Checkout.</p><p> ເມື່ອໃຊ້ Fluid Checkout, ຫນ້າເຊັກເອົາຕ້ອງໃຊ້ລະຫັດສັ້ນ WooCommerce <code>[woocommerce_checkout]</code> ຕົ້ນສະບັບເພື່ອເຮັດວຽກຢ່າງຖືກຕ້ອງ.</p><p> ສໍາລັບຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ, ເຂົ້າໄປເບິ່ງເອກະສານ Fluid Checkout.</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
lo: <p>ພວກເຮົາກວດພົບວ່າທ່ານກໍາລັງໃຊ້ plugins Delivery &amp; Pickup Date Time ສໍາລັບ WooCommerce (ຟຣີ ແລະ PRO) ໂດຍ CodeRockz. ການປະສົມປະສານກັບປລັກອິນເຫຼົ່ານີ້ໄດ້ຖືກຍ້າຍໄປ Fluid Checkout PRO.</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
lo: <strong>%1$s</strong> ຕ້ອງການ <strong>%2$s</strong> ເພື່ອຕິດຕັ້ງ ແລະເປີດໃຊ້ງານ. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
lo: ການຈັບຄູ່ບັນຊີ

en: Account matching / user matching
lo: ການຈັບຄູ່ບັນຊີ / ການຈັບຄູ່ຜູ້ໃຊ້

en: Account password
lo: ລະຫັດຜ່ານບັນຊີ

en: Action link on the order summary at checkout.
lo: ການເຊື່ອມໂຍງການປະຕິບັດກ່ຽວກັບການສະຫຼຸບຄໍາສັ່ງໃນເວລາຈ່າຍເງິນ.

en: Activate %s
lo: ເປີດໃຊ້ %s

en: Activated
lo: ເປີດໃຊ້ແລ້ວ

en: Add %s
lo: ເພີ່ມ %s

en: Add billing phone field to the checkout form.
lo: ເພີ່ມຊ່ອງໃສ່ໃບບິນໂທລະສັບໃສ່ແບບຟອມຈ່າຍເງິນ.

en: Add extra fields to the checkout form
lo: ເພີ່ມຊ່ອງໃສ່ຕື່ມໃສ່ແບບຟອມຈ່າຍເງິນ

en: Add shipping phone field to the checkout form.
lo: ເພີ່ມຊ່ອງໃສ່ໂທລະສັບໃນການຂົນສົ່ງໃສ່ແບບຟອມຈ່າຍເງິນ.

en: Add widget areas to the cart page
lo: ເພີ່ມພື້ນທີ່ widget ໃສ່ໜ້າກະຕ່າ

en: Add widget areas to the checkout page
lo: ເພີ່ມພື້ນທີ່ widget ໃສ່ໜ້າຈ່າຍເງິນ

en: Add widget areas to the order pay page
lo: ເພີ່ມພື້ນທີ່ widget ໃສ່ຫນ້າຈ່າຍເງິນຄໍາສັ່ງ

en: Add widget areas to the thank you page
lo: ເພີ່ມພື້ນທີ່ widget ໃສ່ຫນ້າຂອບໃຈ

en: Add-ons
lo: ແອດອອນ

en: Additional header sections
lo: ພາກສ່ວນຫົວເພີ່ມເຕີມ

en: Additional notes
lo: ບັນທຶກເພີ່ມເຕີມ

en: Address Book
lo: ປື້ມທີ່ຢູ່

en: Address book
lo: ປື້ມທີ່ຢູ່

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
lo: ຕື່ມການຕື່ມຂໍ້ມູນການສົ່ງອີເມລ໌ແລະຊ່ອງໂທລະສັບຂົນສົ່ງໄປຍັງພາກສ່ວນທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງ.

en: After Shipping Address
lo: ຫຼັງຈາກທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງ

en: After order sections
lo: ຫຼັງຈາກພາກສ່ວນຄໍາສັ່ງ

en: After shipping address
lo: ຫຼັງຈາກທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງ

en: After the cart actions
lo: ຫຼັງຈາກການປະຕິບັດໂຄງຮ່າງການ

en: After the cart items section
lo: ຫຼັງຈາກພາກສ່ວນລາຍການໂຄງຮ່າງການ

en: After the order items section
lo: ຫຼັງຈາກພາກສ່ວນລາຍການຄໍາສັ່ງ

en: After the order overview
lo: ຫຼັງຈາກສະຫຼຸບຄໍາສັ່ງ

en: After the order overview and payment instructions
lo: ຫຼັງຈາກລາຍລະອຽດຄໍາສັ່ງແລະຄໍາແນະນໍາການຈ່າຍເງິນ

en: After the order summary
lo: ຫຼັງຈາກສະຫຼຸບຄໍາສັ່ງ

en: After the order totals
lo: ຫຼັງຈາກຄໍາສັ່ງທັງຫມົດ

en: After the shipping section
lo: ຫຼັງຈາກພາກສ່ວນການຂົນສົ່ງ

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
lo: ຄຸນສົມບັດ PRO ທັງໝົດ + ເຄື່ອງເສີມທັງໝົດໃນລາຄາພິເສດ.

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
lo: ສ່ວນເສີມທັງໝົດແມ່ນຂາຍແຍກຕ່າງຫາກ ແລະຕ້ອງການໃຫ້ຕິດຕັ້ງ ແລະເປີດໃຊ້ plugin <strong>Fluid Checkout Lite</strong> , ຍົກເວັ້ນເມື່ອບັນທຶກໄວ້.

en: All future add-ons *
lo: ສ່ວນເສີມໃນອະນາຄົດທັງໝົດ *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
lo: ລາຄາທັງໝົດສະແດງເປັນ EUR. ຖ້າມີຄວາມແຕກຕ່າງໃດໆກັບລາຄາຢູ່ໃນເວັບໄຊທ໌ຂອງພວກເຮົາ, ການສະເຫນີທີ່ສະແດງຢູ່ໃນເວັບໄຊທ໌ໄດ້ແທນທີ່ເຫຼົ່ານີ້ແລະຈະຖືກນໍາໃຊ້.

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ລູກຄ້າເພີ່ມຂໍ້ຄວາມຂອງຂວັນແລະທາງເລືອກອື່ນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບຂອງຂວັນໃຫ້ກັບຄໍາສັ່ງ.

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ລູກຄ້າປ່ຽນປະລິມານສິນຄ້າ ຫຼືເອົາລາຍການອອກໂດຍກົງຢູ່ໜ້າຈ່າຍເງິນ.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ລູກຄ້າເຮັດການຊໍາລະເງິນສໍາລັບຄໍາສັ່ງທີ່ສ້າງຂຶ້ນດ້ວຍຕົນເອງໂດຍຜູ້ເບິ່ງແຍງຮ້ານຫຼືບໍ່ໄດ້ສໍາເລັດໃນລະຫວ່າງການຈ່າຍເງິນ.

en: Already have an account?
lo: ມີບັນຊີຢູ່ແລ້ວບໍ?

en: Always show
lo: ສະ​ແດງ​ໃຫ້​ເຫັນ​ສະ​ເຫມີ​

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
lo: ບັນຊີຈະຖືກສ້າງຂື້ນດ້ວຍຂໍ້ມູນທີ່ສະໜອງໃຫ້ໃນເວລາຈ່າຍເງິນໃນເວລາເຮັດການສັ່ງຊື້.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
lo: ອາພາດເມັນ, ຫນ່ວຍງານ, ອາຄານ, ຊັ້ນ, ແລະອື່ນໆ.

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
lo: ນຳໃຊ້ຮູບແບບຕ່າງໆໃສ່ຊ່ອງຂໍ້ມູນແບບຟອມການຈ່າຍເງິນ Stripe

en: As a step after shipping
lo: ເປັນຂັ້ນຕອນຫຼັງຈາກການຂົນສົ່ງ

en: As a step before shipping
lo: ເປັນຂັ້ນຕອນກ່ອນການຂົນສົ່ງ

en: As a sub-step after the shipping address section
lo: ເປັນຂັ້ນຕອນຍ່ອຍຫຼັງຈາກພາກສ່ວນທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງ

en: As a sub-step before the payment section
lo: ເປັນຂັ້ນຕອນຍ່ອຍກ່ອນພາກສ່ວນການຈ່າຍເງິນ

en: As a sub-step before the shipping address section
lo: ເປັນຂັ້ນຕອນຍ່ອຍກ່ອນພາກສ່ວນທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງ

en: As a substep after payment methods
lo: ເປັນຂັ້ນຕອນຍ່ອຍຫຼັງຈາກວິທີການຊໍາລະ

en: As a substep before payment methods
lo: ເປັນຂັ້ນຕອນຍ່ອຍກ່ອນວິທີການຊໍາລະ

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
lo: ເຊື່ອມໂຍງຄໍາສັ່ງຂອງລູກຄ້າຂອງແຂກກັບບັນຊີທີ່ມີຢູ່ແລ້ວຂອງພວກເຂົາເມື່ອບັນຊີທີ່ມີຢູ່ແລ້ວກັບລາຍລະອຽດການຕິດຕໍ່ຂອງລູກຄ້າ.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
lo: ຫຼີກເວັ້ນການຊັກຊ້າການຈັດສົ່ງແລະລູກຄ້າທີ່ບໍ່ພໍໃຈ. ເກັບກໍາ <strong>ຂໍ້ມູນທີ່ຢູ່ທີ່ຖືກຕ້ອງ</strong> ຈາກຄັ້ງທໍາອິດທີ່ພວກເຂົາຊື້ກັບທ່ານ.

en: Bars
lo: ບາ

en: Before Shipping Address
lo: ກ່ອນທີ່ຢູ່ສົ່ງ

en: Before shipping address
lo: ກ່ອນການຈັດສົ່ງທີ່ຢູ່

en: Before the cart actions
lo: ກ່ອນທີ່ຈະປະຕິບັດໂຄງຮ່າງການ

en: Before the cart items section
lo: ກ່ອນທີ່ຈະພາກສ່ວນລາຍການໂຄງຮ່າງການ

en: Before the checkout steps
lo: ກ່ອນຂັ້ນຕອນການຈ່າຍເງິນ

en: Before the order items section
lo: ກ່ອນທີ່ຈະພາກສ່ວນລາຍການຄໍາສັ່ງ

en: Before the order summary
lo: ກ່ອນທີ່ຈະສະຫຼຸບຄໍາສັ່ງ

en: Before the order totals
lo: ກ່ອນທີ່ຈະມີຄໍາສັ່ງທັງຫມົດ

en: Before the shipping section
lo: ກ່ອນພາກສ່ວນການຂົນສົ່ງ

en: Below the order summary
lo: ຂ້າງລຸ່ມນີ້ສະຫຼຸບຄໍາສັ່ງ

en: Below the payment section
lo: ຂ້າງລຸ່ມນີ້ພາກສ່ວນການຈ່າຍເງິນ

en: Billing address
lo: ທີ່ຢູ່ໃບບິນ

en: Billing phone
lo: ໂທລະສັບບິນ

en: Billing to
lo: ໃບບິນໄປ

en: Both below the payment section and the order summary
lo: ທັງຢູ່ຂ້າງລຸ່ມພາກສ່ວນການຈ່າຍເງິນ ແລະບົດສະຫຼຸບການສັ່ງຊື້

en: Boxed
lo: ກ່ອງ

en: Breadcrumbs
lo: ເຂົ້າໜົມປັງ

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
lo: ສະໝັກ

en: Captcha Pro by BestWebSoft
lo: Captcha Pro ໂດຍ BestWebSoft

en: Captcha position
lo: ຕໍາແໜ່ງ Captcha

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
lo: ກ່ອນທີ່ຈະວາງຄໍາສັ່ງ

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
lo: ກ່ອນທີ່ຈະວາງພາກສ່ວນຄໍາສັ່ງ

en: Carrier:
lo: ຜູ້ໃຫ້ບໍລິການ:

en: Cart elements
lo: ອົງປະກອບຂອງໂຄງຮ່າງການ

en: Cart items
lo: ລາຍການກະຕ່າ

en: Cart items count
lo: ນັບລາຍການກະຕ່າ

en: Cart layout
lo: ຮູບແບບໂຄງຮ່າງການ

en: Cart optimizations
lo: ການປັບແຕ່ງໂຄງຮ່າງການ

en: Cart total:
lo: ທັງໝົດກະຕ່າ:

en: Change email address to: {suggestion-value}
lo: ປ່ຽນທີ່ຢູ່ອີເມວເປັນ: {suggestion-value}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
lo: ປ່ຽນການເບິ່ງເຫັນຊ່ອງຂໍ້ມູນຊື່ບໍລິສັດສຳລັບພາກສ່ວນທີ່ຢູ່ໃບບິນໃນແບບຟອມຈ່າຍເງິນ.

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
lo: ປ່ຽນການເບິ່ງເຫັນສໍາລັບຊ່ອງຂໍ້ມູນຊື່ບໍລິສັດສໍາລັບພາກສ່ວນທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງໃນແບບຟອມເຊັກເອົາ.

en: Change: %s
lo: ປ່ຽນແປງ: %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
lo: ປ່ຽນຮູບແບບຂອງລາຍລະອຽດການສັ່ງຊື້ໃນໜ້າຂອບໃຈ ແລະໜ້າບັນຊີ.

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
lo: ປ່ຽນແປງຮູບແບບຂອງຫນ້າການຈ່າຍເງິນຄໍາສັ່ງສໍາລັບຄໍາສັ່ງທີ່ມີຢູ່ແລ້ວທີ່ຍັງຄ້າງການຈ່າຍເງິນຈາກລູກຄ້າ.

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
lo: ກວດເບິ່ງວ່າມີ <a href="%s">ທາງເລືອກການເຊື່ອມໂຍງ</a> ໃດໆທີ່ມີຢູ່ສໍາລັບ plugins ອື່ນໆທີ່ທ່ານໄດ້ຕິດຕັ້ງ.

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
lo: ກ່ອງໝາຍສຳລັບ &quot;ຄືກັນກັບທີ່ຢູ່ສົ່ງ/ໃບບິນ&quot; ຖືກໝາຍໄວ້ຕາມຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Checkout
lo: ຈ່າຍເງິນ

en: Checkout Below Place Order
lo: ກວດ​ສອບ​ການ​ສັ່ງ​ຊື້​ຢູ່​ລຸ່ມ​ນີ້​

en: Checkout Footer
lo: ສ່ວນທ້າຍການຈ່າຍເງິນ

en: Checkout Header - Mobile
lo: Checkout Header - ມືຖື

en: Checkout Order Summary
lo: ສະຫຼຸບການສັ່ງຈ່າຍເງິນ

en: Checkout elements
lo: ອົງປະກອບການຈ່າຍເງິນ

en: Checkout fields
lo: ຊ່ອງຈ່າຍເງິນ

en: Checkout layout
lo: ຮູບ​ແບບ​ການ​ຊໍາ​ລະ​ເງິນ​

en: Checkout options
lo: ທາງເລືອກການຈ່າຍເງິນ

en: Checkout progress
lo: ຄວາມຄືບໜ້າຂອງການຈ່າຍເງິນ

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
lo: ໃບບິນ

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
lo: ຕິດຕໍ່

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
lo: ການຈ່າຍເງິນ

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
lo: ການຂົນສົ່ງ

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
lo: ປ່ຽນແປງ

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
lo: ບັນທຶກການປ່ຽນແປງ

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
lo: ເລືອກສີພື້ນຫຼັງສຳລັບສ່ວນທ້າຍໜ້າການຈ່າຍເງິນ. ນຳໃຊ້ສະເພາະເມື່ອໃຊ້ສ່ວນຫົວ ແລະສ່ວນທ້າຍທີ່ບໍ່ມີການລົບກວນ.

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
lo: ເລືອກສີພື້ນຫຼັງສຳລັບສ່ວນຫົວຂອງໜ້າຈ່າຍເງິນ. ນຳໃຊ້ສະເພາະເມື່ອໃຊ້ສ່ວນຫົວ ແລະສ່ວນທ້າຍທີ່ບໍ່ມີການລົບກວນ.

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
lo: ເລືອກສີພື້ນຫຼັງສຳລັບໜ້າຈ່າຍເງິນ. ສີຖືກນໍາໃຊ້ກັບອົງປະກອບ <em>ຂອງຮ່າງກາຍ</em> .

en: Choose a background color for the order summary section.
lo: ເລືອກສີພື້ນຫຼັງສຳລັບພາກສ່ວນສະຫຼຸບຄຳສັ່ງຊື້.

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
lo: ເລືອກຮູບທີ່ຈະສະແດງຢູ່ໃນສ່ວນຫົວຂອງໜ້າຈ່າຍເງິນ. ນຳໃຊ້ສະເພາະເມື່ອໃຊ້ສ່ວນຫົວ ແລະສ່ວນທ້າຍທີ່ບໍ່ມີການລົບກວນ.

en: Choose in which position to display the order actions.
lo: ເລືອກໃນຕຳແໜ່ງໃດເພື່ອສະແດງຄຳສັ່ງຄຳສັ່ງ.

en: Choose in which position to display the section.
lo: ເລືອກໃນຕໍາແຫນ່ງໃດທີ່ຈະສະແດງພາກ.

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
lo: ເລືອກຢູ່ໃນຕໍາແຫນ່ງໃດທີ່ຈະສະແດງພາກສ່ວນວິທີການຂົນສົ່ງ.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
lo: ເລືອກໃນຂັ້ນຕອນໃດເພື່ອສະແດງຊ່ອງໂທລະສັບໃບບິນ.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
lo: ເລືອກໃນຂັ້ນຕອນໃດເພື່ອສະແດງຊ່ອງໂທລະສັບຂົນສົ່ງ.

en: Choose the style of the progress bar.
lo: ເລືອກຮູບແບບຂອງແຖບຄວາມຄືບຫນ້າ.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
lo: ເລືອກທີ່ຢູ່ທີ່ຈະບັນທຶກເປັນທີ່ຢູ່ສົ່ງສໍາລັບຄໍາສັ່ງໄປຮັບໃນທ້ອງຖິ່ນ.

en: Classic
lo: ຄລາສິກ

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
lo: ລຶບຮູບອອກ

en: Click to go to the order summary
lo: ຄລິກເພື່ອໄປທີ່ສະຫຼຸບການສັ່ງຊື້

en: Close and continue with checkout
lo: ປິດ ແລະສືບຕໍ່ດ້ວຍການຈ່າຍເງິນ

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
lo: ປິດ

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
lo: ເກັບກຳ ແລະ <strong>ກວດສອບຕົວເລກອາກອນມູນຄ່າເພີ່ມຂອງ EU ຢູ່ໜ້າຈ່າຍເງິນ</strong> , ຖອນຄ່າພາສີຕາມການເກັບເງິນຄືນ ແລະຢືນຢັນສະຖານທີ່ລູກຄ້າເມື່ອຕ້ອງການ.

en: Company name field for billing address
lo: ຊ່ອງຂໍ້ມູນຊື່ບໍລິສັດສໍາລັບທີ່ຢູ່ໃບບິນ

en: Company name field for shipping address
lo: ຊ່ອງຂໍ້ມູນຊື່ບໍລິສັດສຳລັບທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງ

en: Confirm
lo: ຢືນຢັນ

en: Contact step
lo: ຂັ້ນຕອນການຕິດຕໍ່

en: Continue
lo: ສືບຕໍ່

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
lo: ຄວບຄຸມວ່າຈະໃຊ້ສ່ວນຫົວ ແລະສ່ວນທ້າຍຂອງໜ້າທີ່ບໍ່ມີການລົບກວນ ຫຼືຮັກສາສ່ວນຫົວ ແລະສ່ວນທ້າຍຂອງຮູບແບບສີສັນທີ່ນຳໃຊ້ຢູ່ໃນປັດຈຸບັນ.

en: Coupon codes
lo: ລະຫັດຄູປອງ

en: Create an account
lo: ສ້າງບັນຊີ

en: Cross-sells
lo: ຂາຍຂ້າມ

en: Custom fields
lo: ຊ່ອງຂໍ້ມູນແບບກຳນົດເອງ

en: Dark mode
lo: ໂໝດມືດ

en: Dashboard
lo: ແຜງໜ້າປັດ

en: Debug mode
lo: ໂໝດດີບັກ

en: Debug options
lo: ທາງເລືອກໃນການດີບັກ

en: Default button style
lo: ຮູບແບບປຸ່ມເລີ່ມຕົ້ນ

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
lo: ກໍາ​ນົດ​ຕໍາ​ແຫນ່ງ​ທີ່​ຈະ​ສະ​ແດງ &quot;ຄໍາ​ສັ່ງ​ສະ​ຖານ​ທີ່​&quot; ແລະ​ພາກ​ສ່ວນ checkbox ຂໍ້​ກໍາ​ນົດ​.

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
lo: ກໍານົດຕໍາແຫນ່ງເພື່ອສະແດງສ່ວນ captcha. ບາງຕຳແໜ່ງອາດຈະບໍ່ເຮັດວຽກຂຶ້ນກັບປະເພດ captcha ທີ່ເລືອກ.

en: Define the visibility of the additional order notes field.
lo: ກໍານົດການເບິ່ງເຫັນຊ່ອງໃສ່ບັນທຶກຄໍາສັ່ງເພີ່ມເຕີມ.

en: Design template
lo: ອອກແບບແມ່ແບບ

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
lo: ອອກແບບແມ່ແບບ, ປັບໂຄງຮ່າງການແລະຫນ້າທີ່ໄດ້ຮັບຄໍາສັ່ງ, ການຈັບຄູ່ບັນຊີ, ແລະອື່ນໆອີກ.

en: Did you mean %s?
lo: ເຈົ້າໝາຍເຖິງ %s ບໍ?

en: Disable the theme checkout options
lo: ປິດການໃຊ້ງານຕົວເລືອກການຈ່າຍເງິນຮູບແບບສີສັນ

en: Dismiss
lo: ປິດ

en: Display as a cart section
lo: ສະແດງເປັນພາກສ່ວນກະຕ່າ

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
lo: ສະແດງ widget sidebar checkout ພຽງແຕ່ໃນເວລາທີ່ເບິ່ງຂັ້ນຕອນການຈ່າຍເງິນສຸດທ້າຍໃນອຸປະກອນມືຖືໃນເວລາທີ່ການນໍາໃຊ້ຮູບແບບ checkout ຫຼາຍຂັ້ນຕອນ.

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
lo: ສະແດງປຸ່ມຈ່າຍເງິນດ່ວນໃນແຖວດຽວສຳລັບໜ້າຈໍໃຫຍ່

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
lo: ສະແດງຂໍ້ຄວາມຂອງຂວັນ ແລະທາງເລືອກຂອງຂວັນອື່ນໆຢູ່ໜ້າຈ່າຍເງິນ

en: Display message when an account exists with the email address provided
lo: ສະແດງຂໍ້ຄວາມເມື່ອບັນຊີມີຢູ່ກັບທີ່ຢູ່ອີເມວທີ່ສະໜອງໃຫ້

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
lo: ສະແດງພາກສ່ວນໃໝ່ ແລະປ່ຽນລຳດັບຂອງພາກສ່ວນໃນການແຈ້ງເຕືອນອີເມວ. ຮູບແບບຂອງລາຍລະອຽດການສັ່ງຊື້ໃນການແຈ້ງເຕືອນອີເມວຍັງຄົງບໍ່ປ່ຽນແປງ.

en: Display order progress from the theme
lo: ສະແດງຄວາມຄືບຫນ້າຄໍາສັ່ງຈາກຫົວຂໍ້

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
lo: ສະແດງປຸ່ມເຊື່ອມຕໍ່ &quot;ຕື່ມ&quot; ເປັນຕົວພິມນ້ອຍ

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
lo: ສະ​ແດງ​ຫນ້າ​ໂຄງ​ຮ່າງ​ການ​ທີ່​ຄ້າຍ​ຄື​ກັນ​ກັບ​ຫນ້າ​ຊໍາ​ລະ​ເງິນ​.

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
lo: ສະແດງແຖບຄວາມຄືບໜ້າການຊຳລະເງິນເມື່ອໃຊ້ຮູບແບບການຈ່າຍເງິນຫຼາຍຂັ້ນຕອນ

en: Display the coupon codes section title
lo: ສະແດງຫົວຂໍ້ລະຫັດຄູປອງ

en: Display the form field labels visible on the page
lo: ສະແດງປ້າຍຊື່ພາກສະຫນາມແບບຟອມທີ່ເຫັນໄດ້ໃນຫນ້າ

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
lo: ສະແດງຂໍ້ຄວາມຂອງຂວັນເປັນສ່ວນຫນຶ່ງຂອງຕາຕະລາງລາຍລະອຽດຄໍາສັ່ງແທນທີ່ຈະເປັນພາກແຍກຕ່າງຫາກ

en: Display the gift message fields always expanded
lo: ສະແດງຊ່ອງຂໍ້ຄວາມຂອງຂວັນທີ່ຂະຫຍາຍຢູ່ສະເໝີ

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
lo: ສະແດງລາຍລະອຽດການສັ່ງຊື້ທີ່ມີຮູບແບບກວ້າງຢູ່ໃນຫນ້າຂອບໃຈ

en: Display the order status progress bar
lo: ສະແດງແຖບສະຖານະຄໍາສັ່ງ

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
lo: ສະ​ແດງ widget ຢູ່​ລຸ່ມ​ຫົວ​ຂໍ້​ການ​ຊໍາ​ລະ​ເງິນ​ສໍາ​ລັບ​ອຸ​ປະ​ກອນ​ມື​ຖື​. ສະແດງພຽງແຕ່ຖ້າໃຊ້ສ່ວນຫົວການຈ່າຍເງິນຂອງປລັກອິນ.

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
lo: ສະ​ແດງ widget ຢູ່​ລຸ່ມ​ປຸ່ມ​ສັ່ງ​ສະ​ຖານ​ທີ່​ຢູ່​ໃນ​ຫນ້າ​ຊໍາ​ລະ​ເງິນ.

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
lo: ສະແດງ widget ພາຍໃນບົດສະຫຼຸບການສັ່ງຊື້ຢູ່ຫນ້າຈ່າຍເງິນ.

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
lo: ສະແດງ widget ໃນສ່ວນທ້າຍການຈ່າຍເງິນ. ສະແດງພຽງແຕ່ຖ້າໃຊ້ສ່ວນທ້າຍການຈ່າຍເງິນຂອງ plugin.

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
lo: ສະແດງ widget ໃນສ່ວນຫົວການຈ່າຍເງິນສໍາລັບຫນ້າຈໍຂະຫນາດໃຫຍ່. ສະແດງພຽງແຕ່ຖ້າໃຊ້ສ່ວນຫົວການຈ່າຍເງິນຂອງປລັກອິນ.

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
lo: ສະແດງ widget ໃນແຖບດ້ານຂ້າງການຈ່າຍເງິນຫຼັງຈາກສະຫຼຸບການສັ່ງຊື້.

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
lo: ສະແດງພາກສ່ວນການຈ່າຍເງິນດ່ວນໃນເວລາຈ່າຍເງິນເມື່ອປະຕູການຈ່າຍເງິນທີ່ຮອງຮັບໄດ້ເປີດໃຊ້ຄຸນສົມບັດນີ້.

en: Distraction free header and footer
lo: ສ່ວນຫົວ ແລະສ່ວນທ້າຍບໍ່ມີສິ່ງລົບກວນ

en: Do not change placeholders
lo: ຢ່າປ່ຽນຕົວຍຶດບ່ອນ

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
lo: ຢ່າສະແດງຂໍ້ຄວາມຜິດພາດຂອງລາຍການລົດເຂັນຢູ່ເທິງສຸດຂອງໜ້າຈ່າຍເງິນ. ເມື່ອສົ່ງແບບຟອມຈ່າຍເງິນເພື່ອເຮັດສໍາເລັດການຊື້, ຂໍ້ຄວາມສະແດງຂໍ້ຜິດພາດເຫຼົ່ານີ້ຈະຖືກສະແດງຢູ່ສະເຫມີ.

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
lo: ຢ່າເຊື່ອງຊ່ອງຂໍ້ມູນ &quot;ທີ່ຢູ່ແຖວ 2&quot; ທີ່ຢູ່ເບື້ອງຫຼັງປຸ່ມເຊື່ອມຕໍ່

en: Do not save any shipping address
lo: ຢ່າບັນທຶກທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງໃດໆ

en: Don't show this again
lo: ຢ່າສະແດງອັນນີ້ອີກ

en: EU-VAT Assistant
lo: ຜູ້ຊ່ວຍ EU-VAT

en: Edit cart
lo: ແກ້ໄຂກະຕ່າ

en: Edit cart contents at checkout page
lo: ແກ້ໄຂເນື້ອໃນກະຕ່າຢູ່ໜ້າຈ່າຍເງິນ

en: Edit cart link
lo: ແກ້ໄຂລິ້ງກະຕ່າ

en: Edit the checkout page
lo: ແກ້ໄຂໜ້າຈ່າຍເງິນ

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
lo: ເປີດ​ໃຊ້​ງານ​ການ​ກວດ​ສອບ​ອີ​ເມລ​: (ຄຸນ​ນະ​ສົມ​ບັດ​ປິດ​ການ​ໃຊ້​ງານ​)

en: Enable cart page optimizations
lo: ເປີດໃຊ້ການປັບແຕ່ງໜ້າກະຕ່າ

en: Enable custom shipping email field
lo: ເປີດໃຊ້ຊ່ອງອີເມລ໌ຈັດສົ່ງແບບກຳນົດເອງ

en: Enable dark mode
lo: ເປີດໃຊ້ໂໝດມືດ

en: Enable integrated coupon code section
lo: ເປີດໃຊ້ພາກສ່ວນລະຫັດຄູປອງປະສົມປະສານ

en: Enable international phone number format and validation for phone fields
lo: ເປີດໃຊ້ຮູບແບບເບີໂທລະສັບສາກົນ ແລະການກວດສອບຊ່ອງຂໍ້ມູນໂທລະສັບ

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
lo: ເປີດໃຊ້ຕົວເລືອກເພື່ອແກ້ໄຂລາຍການກະຕ່າໃນໜ້າຈ່າຍເງິນ

en: Enable order details customizations on email notifications
lo: ເປີດໃຊ້ການປັບແຕ່ງລາຍລະອຽດການສັ່ງຊື້ໃນການແຈ້ງເຕືອນອີເມວ

en: Enable order pay page optimizations
lo: ເປີດໃຊ້ການປັບແຕ່ງໜ້າຈ່າຍເງິນ

en: Enable phone number validation based on country rules
lo: ເປີດໃຊ້ການກວດສອບເບີໂທລະສັບໂດຍອີງຕາມກົດລະບຽບຂອງປະເທດ

en: Enable thank you page and order details optimizations
lo: ເປີດໃຊ້ຫນ້າຂອບໃຈແລະຄໍາສັ່ງການເພີ່ມປະສິດທິພາບລາຍລະອຽດ

en: Enable the account matching feature
lo: ເປີດໃຊ້ຄຸນສົມບັດການຈັບຄູ່ບັນຊີ

en: Enable the express checkout section
lo: ເປີດໃຊ້ພາກສ່ວນຈ່າຍເງິນດ່ວນ

en: Enable wide layout on "My account" page.
lo: ເປີດໃຊ້ຮູບແບບກວ້າງຢູ່ໃນຫນ້າ &quot;ບັນຊີຂອງຂ້ອຍ&quot;.

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
lo: ປັບປຸງປະສົບການການຈ່າຍເງິນຂອງທ່ານດ້ວຍສ່ວນເສີມເຫຼົ່ານີ້.

en: Enhanced select fields
lo: ປັບປຸງຊ່ອງຂໍ້ມູນເລືອກ

en: Enter your code here
lo: ໃສ່ລະຫັດຂອງເຈົ້າທີ່ນີ້

en: Error:
lo: ຄວາມຜິດພາດ:

en: Expired on %s.
lo: ໝົດອາຍຸໃນ %s.

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
lo: ປຸ່ມຈ່າຍເງິນດ່ວນຈາກວິທີການຈ່າຍເງິນທີ່ຮອງຮັບ

en: Express checkout
lo: ຈ່າຍເງິນດ່ວນ

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
lo: ຂະຫຍາຍຄວາມດີທັງຫມົດຂອງ Fluid Checkout ໄປຫາຫນ້າໂຄງຮ່າງການຂອງທ່ານແລະຫນ້າຂອບໃຈ.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
lo: ແກ້ໄຂການຊູມເຂົ້າອັດຕະໂນມັດໃນຊ່ອງຂໍ້ມູນແບບຟອມ

en: Fluid Checkout
lo: ເຊັກເອົານໍ້າ

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
lo: Fluid Checkout PRO – ຊຸດ

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
lo: ປັ໊ກອິນການແຈ້ງອອກຂອງແຫຼວ ແລະວັນທີຈັດສົ່ງໂດຍ CodeRockz

en: Fluid Checkout database update
lo: ອັບເດດຖານຂໍ້ມູນ Fluid Checkout

en: Fluid Checkout database updated successfully
lo: ອັບເດດຖານຂໍ້ມູນ Fluid Checkout ສຳເລັດແລ້ວ

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
lo: Fluid Checkout ບໍ່ເຂົ້າກັນໄດ້ກັບຮູບແບບການເຊັກເອົາ Divi Builder

en: Footer background color
lo: ສີພື້ນຫຼັງສ່ວນທ້າຍ

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
lo: ບັງຄັບໃຫ້ໃບບິນ ແລະທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງເປັນອັນດຽວກັນ (ພາກສ່ວນດຽວ)

en: Force wide layout on WooCommerce pages
lo: ບັງຄັບຮູບແບບກວ້າງໃນຫນ້າ WooCommerce

en: Format and validate phone numbers according to each country.
lo: ຈັດຮູບແບບ ແລະກວດສອບເບີໂທລະສັບຕາມແຕ່ລະປະເທດ.

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
lo: ຮູບແບບທົ່ວໄປສໍາລັບຂັ້ນຕອນການຈ່າຍເງິນ, ສະຫຼຸບຄໍາສັ່ງແລະພາກສ່ວນອື່ນໆ. ອາດຈະນຳໃຊ້ກັບໜ້າອື່ນໆເຊັ່ນ: ກະຕ່າ, ຄຳສັ່ງທີ່ໄດ້ຮັບ ແລະເບິ່ງໜ້າການສັ່ງຊື້.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
lo: ຄຸນສົມບັດການກວດສອບຫຼາຍຂັ້ນຕອນຂອງ Germanized PRO ຈໍາເປັນຕ້ອງຖືກປິດໃຊ້ງານໃນເວລາໃຊ້ Fluid Checkout

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
lo: ໄດ້ຮັບຊຸດ - ພຽງແຕ່ 129 EUR

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
lo: ເອົາສ່ວນເສີມນີ້ — 29 EUR

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
lo: ເອົາສ່ວນເສີມນີ້ — 39 EUR

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
lo: ເອົາສ່ວນເສີມນີ້ — 59 EUR

en: Gift message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຂວັນ

en: Gift messages and packing slips
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຂວັນ ແລະໃບເກັບເງິນ

en: Gift options
lo: ທາງເລືອກຂອງຂວັນ

en: Go to Germanized settings
lo: ໄປທີ່ການຕັ້ງຄ່າ Germanized

en: Go to Plugin Search
lo: ໄປທີ່ Plugin Search

en: Go to the home page
lo: ໄປທີ່ຫນ້າທໍາອິດ

en: Google Address Autocomplete
lo: ຕື່ມທີ່ຢູ່ Google ອັດຕະໂນມັດ

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
lo: ຍິ່ງໃຫຍ່! ໜ້າຈ່າຍເງິນຂອງທ່ານຕອນນີ້ກຳລັງແລ່ນຢູ່ໃນ Fluid Checkout.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
lo: ຄ່າສີ HTML. ເຊັ່ນ: #f3f3f3

en: Header
lo: ສ່ວນຫົວ

en: Header and footer
lo: ສ່ວນຫົວ ແລະສ່ວນທ້າຍ

en: Header and footer template
lo: ແມ່ແບບສ່ວນຫົວ ແລະສ່ວນທ້າຍ

en: Header and footer templates
lo: ແມ່ແບບສ່ວນຫົວ ແລະສ່ວນທ້າຍ

en: Header background color
lo: ສີພື້ນຫຼັງສ່ວນຫົວ

en: Here are a few resources for you to get started:
lo: ນີ້ແມ່ນຊັບພະຍາກອນຈໍານວນຫນ້ອຍສໍາລັບທ່ານເພື່ອເລີ່ມຕົ້ນ:

en: Hidden
lo: ເຊື່ອງໄວ້

en: Hidden (remove field)
lo: ເຊື່ອງໄວ້ (ເອົາຊ່ອງຂໍ້ມູນອອກ)

en: Hide cart items errors at the checkout page
lo: ເຊື່ອງຄວາມຜິດພາດລາຍການກະຕ່າຢູ່ໜ້າຈ່າຍເງິນ

en: Hide optional fields behind a link button
lo: ເຊື່ອງຊ່ອງຂໍ້ມູນທາງເລືອກທີ່ຢູ່ເບື້ອງຫຼັງປຸ່ມເຊື່ອມຕໍ່

en: Highlight the billing address section in the checkout form
lo: ເນັ້ນໃສ່ພາກສ່ວນທີ່ຢູ່ໃບບິນໃນແບບຟອມຈ່າຍເງິນ

en: Highlight the order totals row in the order summary table
lo: ເນັ້ນໃສ່ແຖວທັງໝົດຂອງຄໍາສັ່ງໃນຕາຕະລາງສະຫຼຸບຄໍາສັ່ງ

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
lo: ເນັ້ນໃສ່ພາກສ່ວນທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງໃນແບບຟອມຈ່າຍເງິນ

en: I already have it – Hide this offer
lo: ຂ້ອຍມີມັນແລ້ວ - ເຊື່ອງຂໍ້ສະເໜີນີ້

en: I need help!
lo: ຂ້ອຍຕ້ອງການຄວາມຊ່ວຍເຫຼືອ!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
lo: ຖ້າໝາຍຖືກແຈ້ງບອກການພິມຜິດໃນອີເມວໃຫ້ຜູ້ໃຊ້. (ຄຸນສົມບັດນີ້ຖືກປິດການນຳໃຊ້ເນື່ອງຈາກ Fluid Checkout ສະເໜີໃຫ້ຄຸນສົມບັດ. ການປ່ຽນແປງຕົວເລືອກນີ້ຈະບໍ່ມີຜົນກະທົບ).

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
lo: ຖ້າຊ່ອງຂໍ້ມູນຖືກຕັ້ງເປັນ &quot;ທາງເລືອກ&quot;, ເຊິ່ງເປັນສະຖານະເລີ່ມຕົ້ນຂອງການເບິ່ງເຫັນ, ບໍ່ມີການປ່ຽນແປງໃດໆທີ່ຈະຖືກນໍາໃຊ້ເພື່ອໃຫ້ plugins ອື່ນໆນໍາໃຊ້ການປ່ຽນແປງທີ່ພວກເຂົາຕ້ອງການ.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
lo: ຖ້າເຈົ້າຕ້ອງການຄວາມຊ່ວຍເຫຼືອ, <a href="%s" target="_blank">ໃຫ້ເປີດປີ້ຊ່ວຍເຫຼືອ</a> ຢູ່ຊ່ອງທາງການຊ່ວຍເຫຼືອຢ່າງເປັນທາງການຂອງພວກເຮົາ.

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
lo: ບໍ່ສົນໃຈຊ່ອງທີ່ຕ້ອງຈ່າຍເງິນເພີ່ມເຕີມເມື່ອຈ່າຍເງິນດ້ວຍປະຕູການຈ່າຍເງິນດ່ວນທີ່ເຂົ້າກັນໄດ້

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
lo: ບໍ່ໄດ້ເລືອກຮູບ.

en: Inside the cart items section
lo: ພາຍໃນພາກສ່ວນລາຍການກະຕ່າ

en: Inside the order items section
lo: ພາຍໃນພາກສ່ວນລາຍການຄໍາສັ່ງ

en: Inside the order overview
lo: ພາຍໃນພາບລວມຂອງຄໍາສັ່ງ

en: Inside the order summary
lo: ພາຍໃນສະຫຼຸບຄໍາສັ່ງ

en: Installed &mdash; Activate
lo: ຕິດຕັ້ງແລ້ວ - ເປີດໃຊ້

en: Integrated coupon code field on the cart page
lo: ຊ່ອງຂໍ້ມູນລະຫັດຄູປອງປະສົມປະສານຢູ່ໃນຫນ້າໂຄງຮ່າງການ

en: Integrations
lo: ການປະສົມປະສານ

en: International phone numbers
lo: ເບີໂທລະສັບສາກົນ

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
lo: ມັນ​ໄດ້​ຖືກ​ແນະ​ນໍາ​ໃຫ້​ຮັກ​ສາ​ທາງ​ເລືອກ​ນີ້​ກວດ​ກາ​ເພື່ອ​ຫຼຸດ​ຜ່ອນ​ຈໍາ​ນວນ​ຂອງ​ການ​ປ້ອນ​ຂໍ້​ມູນ​ເປີດ​, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">ອ່ານ​ການ​ຄົ້ນ​ຄວ້າ</a> ​.

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
lo: ຂໍແນະນຳໃຫ້ເປີດຕົວເລືອກນີ້ໄວ້ເພື່ອປະສົບການຂອງຜູ້ໃຊ້ທີ່ດີຂຶ້ນ.

en: Layout &amp; design
lo: ແຜນຜັງ ແລະການອອກແບບ

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
lo: ຮູບແບບຂອງສິນຄ້າຂ້າມຂາຍໃນໜ້າກະຕ່າ.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
lo: ໃຫ້ລູກຄ້າ <strong>ບັນທຶກທີ່ຢູ່ສົ່ງ ແລະໃບບິນຫຼາຍອັນໄວ້</strong> ໃນບັນຊີຂອງເຂົາເຈົ້າ ແລະເລືອກວ່າຈະໃຊ້ອັນໃດຢູ່ໜ້າຈ່າຍເງິນ ແລະໜ້າກະຕ່າ.

en: License key cancelled.
lo: ຍົກເລີກລະຫັດໃບອະນຸຍາດແລ້ວ.

en: License keys
lo: ກະແຈໃບອະນຸຍາດ

en: Link to shop page
lo: ລິ້ງໄປຫາໜ້າຮ້ານ

en: Load unminified assets
lo: ໂຫຼດຊັບສິນທີ່ບໍ່ຈໍາກັດ

en: Local pickup
lo: ໄປຮັບທ້ອງຖິ່ນ

en: Local pickup and in-store collection
lo: ການໄປຮັບໃນທ້ອງຖິ່ນ ແລະ ການເກັບໃນຮ້ານ

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
lo: ຫຼືສືບຕໍ່ເປັນແຂກ

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
lo: ຫຼືສືບຕໍ່ຂ້າງລຸ່ມນີ້

en: Log in to your account
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບບັນຊີຂອງທ່ານ

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບເປັນ %1$s. <a href="%2$s">ອອກຈາກລະບົບ</a>

en: Logo image
lo: ຮູບໂລໂກ້

en: Mailchimp for WooCommerce
lo: Mailchimp ສໍາລັບ WooCommerce

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
lo: ເຮັດໃຫ້ແຖບຄວາມຄືບໜ້າການຊຳລະເງິນຢູ່ເຫັນໄດ້ໃນຂະນະທີ່ເລື່ອນ

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
lo: ເຮັດໃຫ້ປ້າຍຊື່ຂອງພາກສະຫນາມທາງເລືອກ &quot;ຕື່ມ&quot; ປຸ່ມເຊື່ອມຕໍ່ເປັນ <code>lowercase</code> (ie. &quot;ເພີ່ມເບີໂທລະສັບ&quot; ແທນທີ່ຈະເປັນ &quot;ຕື່ມເບີໂທລະສັບ&quot;). ຕົວເລືອກນີ້ຍັງມີຜົນກະທົບຕໍ່ປຸ່ມເຊື່ອມຕໍ່ສໍາລັບຊ່ອງລະຫັດຄູປອງ.

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
lo: ເຮັດໃຫ້ສະຫຼຸບການສັ່ງຊື້ຢູ່ໃນຫນ້າກະຕ່າໃນຂະນະທີ່ເລື່ອນ

en: Make the order summary stay visible while scrolling
lo: ເຮັດໃຫ້ການສັງລວມຄໍາສັ່ງສາມາດເຫັນໄດ້ໃນຂະນະທີ່ເລື່ອນ

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
lo: ບາງທີອາດຈະຖືກບັງຄັບເປັນ &quot;ຕ້ອງການ&quot; ຖ້າພາກສ່ວນທີ່ຢູ່ໃບບິນຖືກສະແດງຫຼັງຈາກພາກສ່ວນທີ່ຢູ່ໃບບິນ, ແລະຊ່ອງຂໍ້ມູນໂທລະສັບໃບບິນຖືກຕັ້ງເປັນ &quot;ຕ້ອງການ. ນີ້ແມ່ນຈໍາເປັນເພື່ອຮັບປະກັນວ່າທີ່ຢູ່ໃບບິນສາມາດຖືກຄັດລອກໄປທີ່ທີ່ຢູ່ໃບບິນເມື່ອທາງເລືອກນັ້ນຖືກກວດສອບ.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
lo: ບາງທີອາດຈະຖືກບັງຄັບເປັນ &quot;ຕ້ອງການ&quot; ຖ້າພາກສ່ວນທີ່ຢູ່ໃບບິນຖືກສະແດງຫຼັງຈາກພາກສ່ວນທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງ, ແລະຊ່ອງຂໍ້ມູນການເອີ້ນເກັບເງິນຖືກຕັ້ງເປັນ &quot;ຕ້ອງການ. ນີ້ແມ່ນຈໍາເປັນເພື່ອຮັບປະກັນວ່າທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງສາມາດຖືກຄັດລອກໄປທີ່ທີ່ຢູ່ໃບບິນເມື່ອທາງເລືອກນັ້ນຖືກກວດສອບ.

en: Minimalist
lo: ຫນ້ອຍ

en: More design templates
lo: ແມ່ແບບການອອກແບບເພີ່ມເຕີມ

en: More information
lo: ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ

en: More positions for the coupon code on the checkout page
lo: ຕໍາແຫນ່ງເພີ່ມເຕີມສໍາລັບລະຫັດຄູປອງໃນຫນ້າຈ່າຍເງິນ

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
lo: ເປັນປະໂຫຍດທີ່ສຸດໃນເວລາທີ່ພາກສ່ວນສະຫຼຸບຄໍາສັ່ງບໍ່ມີສີພື້ນຫລັງທີ່ເນັ້ນ. ອາດຈະນຳໃຊ້ກັບໂຄງຮ່າງການ, ໃບສັ່ງທີ່ໄດ້ຮັບ ແລະເບິ່ງໜ້າການສັ່ງຊື້ໃນເວລານຳໃຊ້ Fluid Checkout PRO.

en: Move the sign up checkbox to the contact step
lo: ຍ້າຍກ່ອງໝາຍການລົງທະບຽນໄປຫາຂັ້ນຕອນການຕິດຕໍ່

en: Multi-step
lo: ຫຼາຍຂັ້ນຕອນ

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
lo: ທີ່​ຢູ່​ບັນ​ທຶກ​ໄວ້​ຫຼາຍ​ສໍາ​ລັບ​ການ​ຂົນ​ສົ່ງ​ແລະ​ໃບ​ບິນ​.

en: My account layout
lo: ຮູບແບບບັນຊີຂອງຂ້ອຍ

en: My contact
lo: ຕິດຕໍ່ຂອງຂ້ອຍ

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
lo: ບໍ່ມີການເຊື່ອມໂຍງທີ່ມີຢູ່ໃນພາກນີ້. ຕົວເລືອກທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບແຕ່ລະ plugin ຈະປາກົດຢູ່ບ່ອນນີ້ເທົ່ານັ້ນຖ້າ plugin ນັ້ນຖືກເປີດໃຊ້.

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
lo: ບໍ່ມີທາງເລືອກກະແຈໃບອະນຸຍາດທີ່ມີຢູ່ໃນພາກນີ້. ຕົວເລືອກທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບແຕ່ລະ plugin ຫຼື add-on ຈະປາກົດຢູ່ທີ່ນີ້ເມື່ອ plugin ນັ້ນຖືກເປີດໃຊ້.

en: Not selected yet.
lo: ຍັງບໍ່ໄດ້ເລືອກເທື່ອ.

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
lo: ຈໍາ​ນວນ​ຂອງ​ລາຍ​ການ​ຂາຍ​ຂ້າມ​ທີ່​ຈະ​ສະ​ແດງ​ຢູ່​ໃນ​ຫນ້າ​ໂຄງ​ຮ່າງ​ການ​

en: Ok
lo: ຕົກລົງ

en: On the sidebar
lo: ຢູ່ແຖບດ້ານຂ້າງ

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
lo: ນຳໃຊ້ໄດ້ພຽງແຕ່ຖ້າການນຳໃຊ້ລະຫັດຄູປອງຖືກເປີດໃຊ້ໃນການຕັ້ງຄ່າ WooCommerce.

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
lo: ນຳໃຊ້ໄດ້ສະເພາະເມື່ອລະຫັດຄູປອງຖືກສະແດງເປັນສ່ວນແຍກຢູ່ໃນໜ້າຈ່າຍເງິນ ຫຼືໜ້າກະຕ່າ.

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
lo: ນຳໃຊ້ໄດ້ສະເພາະເມື່ອໃຊ້ຫົວຂໍ້ຫົວຂໍ້ Impreza ຢູ່ໜ້າຈ່າຍເງິນ.

en: Only applies when using a block-based theme.
lo: ນຳໃຊ້ພຽງແຕ່ເມື່ອນຳໃຊ້ຮູບແບບສີສັນບຼັອກ.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
lo: ສະແດງສະເພາະປະເທດທີ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດສຳລັບການຈັດສົ່ງ ຫຼືໃບບິນ

en: Only used for shipping-related questions.
lo: ໃຊ້ສໍາລັບຄໍາຖາມທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບການຂົນສົ່ງເທົ່ານັ້ນ.

en: Optimized cart page
lo: ຫນ້າໂຄງຮ່າງການທີ່ດີທີ່ສຸດ

en: Optimized horizontal cross-sells layout
lo: ການຈັດວາງການຂາຍຂ້າມແນວນອນທີ່ເໝາະສົມແລ້ວ

en: Optimized order received / thank you page
lo: ໄດ້ຮັບຄໍາສັ່ງທີ່ດີທີ່ສຸດ / ຂອບໃຈຫນ້າ

en: Optional
lo: ທາງເລືອກ

en: Optional fields
lo: ຊ່ອງຂໍ້ມູນທາງເລືອກ

en: Order actions
lo: ຄຳສັ່ງສັ່ງ

en: Order details layout
lo: ການຈັດວາງລາຍລະອຽດການສັ່ງຊື້

en: Order details optimizations
lo: ການປັບແຕ່ງລາຍລະອຽດການສັ່ງຊື້

en: Order downloads
lo: ສັ່ງດາວໂຫລດ

en: Order notes
lo: ບັນທຶກຄໍາສັ່ງ

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
lo: ໝາຍເລກການສັ່ງຊື້ ແລະໃບຮັບເງິນຈະຖືກສົ່ງໄປທີ່ທີ່ຢູ່ອີເມວນີ້.

en: Order pay
lo: ສັ່ງຈ່າຍ

en: Order pay page
lo: ຄໍາສັ່ງຈ່າຍຫນ້າ

en: Order progress
lo: ຄວາມຄືບຫນ້າຂອງຄໍາສັ່ງ

en: Order status
lo: ສະຖານະການສັ່ງຊື້

en: Order summary
lo: ສະຫຼຸບການສັ່ງ

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
lo: ສົ່ງສ່ວນຫົວເພີ່ມເຕີມຖ້າເປີດໃຊ້ໃນການຕັ້ງຄ່າຮູບແບບສີສັນ.

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
lo: ສົ່ງອອກສ່ວນ breadcrumbs ຈາກຫົວຂໍ້ Fennik ເມື່ອໃຊ້ສ່ວນຫົວແລະສ່ວນທ້າຍຂອງ Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
lo: ສົ່ງອອກພາກສ່ວນຂັ້ນຕອນການຖອນເງິນຈາກ Betheme ຢູ່ໃນຫນ້າທີ່ຈ່າຍເງິນ, ກະຕ່າ ແລະຄໍາສັ່ງທີ່ໄດ້ຮັບ.

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
lo: ສົ່ງອອກພາກສ່ວນຂັ້ນຕອນການຈ່າຍເງິນຈາກຫົວຂໍ້ The Gem ເມື່ອໃຊ້ສ່ວນຫົວ ແລະສ່ວນທ້າຍຂອງ Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
lo: ສົ່ງອອກພາກສ່ວນຂັ້ນຕອນການຈ່າຍເງິນຈາກຫົວຂໍ້ Bookshelf ເມື່ອໃຊ້ Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
lo: ສົ່ງອອກພາກສ່ວນຂັ້ນຕອນການຈ່າຍເງິນຈາກຫົວຂໍ້ Kapee ຢູ່ໃນຫນ້າທີ່ຈ່າຍເງິນ, ກະຕ່າ ແລະຄໍາສັ່ງທີ່ໄດ້ຮັບ.

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
lo: ສົ່ງອອກພາກສ່ວນຂັ້ນຕອນການຈ່າຍເງິນຈາກຫົວຂໍ້ Nyture ເມື່ອໃຊ້ Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
lo: ສົ່ງອອກພາກສ່ວນຂັ້ນຕອນການຈ່າຍເງິນຈາກຫົວຂໍ້ Porto ຢູ່ໃນຫນ້າທີ່ຈ່າຍເງິນ, ກະຕ່າ ແລະຄໍາສັ່ງທີ່ໄດ້ຮັບ.

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
lo: ສົ່ງອອກພາກສ່ວນຂັ້ນຕອນການຈ່າຍເງິນຈາກຫົວຂໍ້ Pressmart ຢູ່ໃນຫນ້າທີ່ຈ່າຍເງິນ, ກະຕ່າແລະຄໍາສັ່ງທີ່ໄດ້ຮັບ.

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
lo: ສົ່ງອອກພາກສ່ວນຂັ້ນຕອນການຈ່າຍເງິນຈາກຫົວຂໍ້ Woodmart ເມື່ອໃຊ້ສ່ວນຫົວ ແລະສ່ວນທ້າຍຂອງ Fluid Checkout.

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
lo: ຍົກເລີກຕຳແໜ່ງສຳລັບກ່ອງໝາຍສະໝັກສະມາຊິກໃນໜ້າເຊັກເອົາ ແລະສະແດງມັນຢູ່ໃນຂັ້ນຕອນການຕິດຕໍ່ສະເໝີ

en: Page background color
lo: ສີພື້ນຫຼັງຂອງໜ້າ

en: Page template
lo: ແມ່ແບບຫນ້າ

en: Parcel terminal
lo: ສະຖານີ parcel

en: Payment form
lo: ແບບຟອມການຈ່າຍເງິນ

en: Payment method
lo: ວິທີການຈ່າຍເງິນ

en: Pick a Locker
lo: ເລືອກ Locker ເປັນ

en: Pickup point
lo: ຈຸດຮັບ

en: Pickup point not selected yet.
lo: ຈຸດຮັບບໍ່ທັນເລືອກເທື່ອ.

en: Pickup point:
lo: ຈຸດຮັບ:

en: Place order
lo: ວາງຄໍາສັ່ງ

en: Please verify your phone number.
lo: ກະລຸນາຢັ້ງຢືນເບີໂທລະສັບຂອງທ່ານ.

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
lo: ປ້ອງກັນການເລືອກອັດຕະໂນມັດຂອງວິທີການຂົນສົ່ງທໍາອິດ

en: Proceed to %s
lo: ສືບຕໍ່ໄປຫາ %s

en: Proceed to billing
lo: ສືບຕໍ່ການຮຽກເກັບເງິນ

en: Proceed to contact
lo: ດໍາເນີນການຕິດຕໍ່

en: Proceed to payment
lo: ດໍາເນີນການຊໍາລະ

en: Proceed to shipping
lo: ສືບຕໍ່ການຂົນສົ່ງ

en: Progress bar
lo: ແຖບຄວາມຄືບຫນ້າ

en: Rate the plugin
lo: ໃຫ້ຄະແນນ plugin

en: Read documentation
lo: ອ່ານເອກະສານ

en: Read the documentation.
lo: ອ່ານເອກະສານ.

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
lo: ອ່ານຄູ່ມືການຕິດຕັ້ງ <a href="%s" target="_blank">ການກໍານົດກັບ Fluid Checkout</a> .

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
lo: ແນະນໍາພຽງແຕ່ໃນເວລາທີ່ລູກຄ້າສ່ວນໃຫຍ່ຕ້ອງການພາກສະຫນາມ &quot;ທີ່ຢູ່ແຖວ 2&quot;, ຫຼືເມື່ອໄດ້ຮັບທີ່ຢູ່ການຂົນສົ່ງທີ່ຖືກຕ້ອງແມ່ນສໍາຄັນ (ເຊັ່ນ: ຖ້າການຈັດສົ່ງອາຫານແລະຜະລິດຕະພັນທີ່ເສຍຫາຍອື່ນໆ).

en: Remove
lo: ເອົາອອກ

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
lo: ເອົາພາກສ່ວນທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງອອກເມື່ອເລືອກວິທີການຈັດສົ່ງໃນທ້ອງຖິ່ນ.

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
lo: ແທນທີ່ອົງປະກອບ dropdown <code>select2</code> ດ້ວຍ <code>TomSelect</code>

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
lo: ແທນທີ່ຊ່ອງສ້າງບັນຊີດ້ວຍການແຈ້ງເຕືອນ ແລະທາງເລືອກໃນການເຂົ້າສູ່ລະບົບ. ໃນບາງສະພາບການ, ມັນອາດຈະຖືກແນະນຳໃຫ້ປິດຕົວເລືອກນີ້ໄວ້ເພື່ອປົກປ້ອງຄວາມເປັນສ່ວນຕົວຂອງລູກຄ້າ.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
lo: ແທນທີ່ທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງດ້ວຍສະຖານທີ່ຈຸດຮັບເມື່ອເລືອກວິທີການຈັດສົ່ງໃນທ້ອງຖິ່ນ.

en: Required
lo: ຕ້ອງການ

en: Same as billing address
lo: ຄືກັນກັບທີ່ຢູ່ໃບບິນ

en: Same as shipping address
lo: ຄືກັນກັບທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງ

en: Save same as the billing address
lo: ບັນທຶກຄືກັນກັບທີ່ຢູ່ໃບບິນ

en: Save the selected pickup location
lo: ບັນທຶກສະຖານທີ່ຮັບທີ່ເລືອກ

en: Select an image
lo: ເລືອກຮູບ

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
lo: ເລືອກຕຳແໜ່ງບ່ອນທີ່ຈະສະແດງພາກສ່ວນທີ່ຢູ່ໃບບິນໃນໜ້າຈ່າຍເງິນ.

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
lo: ເລືອກຕຳແໜ່ງບ່ອນທີ່ຈະສະແດງສ່ວນລະຫັດຄູປ໋ອງຢູ່ໃນໜ້າກະຕ່າ. ນຳໃຊ້ໄດ້ສະເພາະເມື່ອລົດເຂັນ AJAX ແລະລະຫັດຄູປອງລວມຢູ່ໃນໜ້າເຊັກເອົາ.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
lo: ເລືອກຕຳແໜ່ງບ່ອນທີ່ຈະສະແດງສ່ວນລະຫັດຄູປ໋ອງຢູ່ໃນໜ້າຈ່າຍເງິນ.

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
lo: ເລືອກຕໍາແຫນ່ງທີ່ຈະສະແດງພາກສ່ວນການຂາຍຂ້າມໃນຫນ້າໂຄງຮ່າງການ.

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
lo: ເລືອກຕຳແໜ່ງບ່ອນທີ່ຈະສະແດງຄ່າຂົນສົ່ງ ແລະເຄື່ອງຄິດເລກໃນໜ້າກະຕ່າ.

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
lo: ເລືອກຮູບແບບຂອງປຸ່ມ &quot;ສະຫມັກຄູປອງ&quot;. ນຳໃຊ້ໄດ້ສະເພາະເມື່ອພາກສ່ວນລະຫັດຄູປອງຖືກສະແດງ &quot;ກ່ອນຂັ້ນຕອນການຈ່າຍເງິນ&quot; ໃນໜ້າຈ່າຍເງິນ, ຫຼື &quot;ກ່ອນພາກສ່ວນລາຍການໃນກະຕ່າ&quot; ໃນໜ້າກະຕ່າ.

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
lo: ການເລືອກຈຸດເກັບກໍາແມ່ນຈໍາເປັນໃນເວລາທີ່ການຂົນສົ່ງກັບ FermoPoint.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
lo: ການເລືອກຈຸດຮັບແມ່ນຈໍາເປັນກ່ອນທີ່ຈະດໍາເນີນການ.

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
lo: ກໍານົດ <code>font-size</code> ພາຍໃນຊ່ອງແບບຟອມເປັນ 16px

en: Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

[ctx: Settings section]
en: Cart
lo: ກະຕ່າ

[ctx: Settings section]
en: Order pay
lo: ສັ່ງຈ່າຍ

[ctx: Settings section]
en: Thank you
lo: ຂອບໃຈ

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
lo: ການປະສົມປະສານ

[ctx: Settings section title]
en: License keys
lo: ກະແຈໃບອະນຸຍາດ

en: Setup & Documentation
lo: ການຕິດຕັ້ງ ແລະເອກະສານ

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
lo: ຕັ້ງຄ່າໂຄງຮ່າງ ແລະການອອກແບບໃນ <a href="%s">ຕົວເລືອກການຈ່າຍເງິນ</a> .

en: Shipping
lo: ການຂົນສົ່ງ

en: Shipping address
lo: ທີ່ຢູ່ສົ່ງ

en: Shipping method
lo: ວິທີການຂົນສົ່ງ

en: Shipping methods
lo: ວິທີການຂົນສົ່ງ

en: Shipping phone
lo: ໂທລະສັບຂົນສົ່ງ

en: Shipping to
lo: ການຂົນສົ່ງໄປ

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
lo: ສະ​ແດງ​ປຸ່ມ​ເຊື່ອມ​ຕໍ່​ໃນ​ຂັ້ນ​ຕອນ​ຍ່ອຍ​ຂອງ​ສະ​ຖານ​ທີ່​ຮັບ​ເພື່ອ​ລົບ​ລ້າງ​ວິ​ທີ​ການ​ຂົນ​ສົ່ງ​ທີ່​ເລືອກ​. ນີ້ສາມາດຖືກນໍາໃຊ້ເພື່ອອະນຸຍາດໃຫ້ສະແດງພາກສ່ວນທີ່ຢູ່ການຂົນສົ່ງອີກເທື່ອຫນຶ່ງຖ້າຫາກວ່າວິທີການຮັບໃນທ້ອງຖິ່ນໄດ້ຖືກເລືອກກ່ອນຫນ້ານີ້.

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
lo: ສະແດງຕົວຢ່າງຂອງເບີໂທລະສັບທີ່ຖືກຕ້ອງພາຍໃນຊ່ອງໂທລະສັບ

en: Show country code beside the flag
lo: ສະແດງລະຫັດປະເທດຢູ່ຂ້າງທຸງ

en: Show if not defined
lo: ສະແດງຖ້າຫາກວ່າບໍ່ໄດ້ກໍານົດ

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
lo: ສະແດງທາງເລືອກເພື່ອລຶບລ້າງວິທີການຈັດສົ່ງໃນຂັ້ນຕອນຍ່ອຍສະຖານທີ່ຮັບ

en: Sign up checkbox position
lo: ລົງທະບຽນຕໍາແຫນ່ງ checkbox

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
lo: ການກວດສອບອາກອນມູນຄ່າເພີ່ມ EU-VAT ແບບງ່າຍດາຍສໍາລັບຮ້ານຂອງທ່ານ.

en: Single step
lo: ຂັ້ນຕອນດຽວ

en: Skip to content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອຫາ

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
lo: ບາງການປ່ຽນແປງໃນຖານຂໍ້ມູນແມ່ນຕ້ອງການ. ເຊັ່ນດຽວກັນກັບການປັບປຸງໃດໆ, ພວກເຮົາແນະນໍາໃຫ້ທ່ານ <strong>ເຮັດການສໍາຮອງຂໍ້ມູນຢ່າງເຕັມທີ່ຂອງເວັບໄຊທ໌ຂອງເຈົ້າກ່ອນທີ່ຈະດໍາເນີນການ</strong> .

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
lo: ຄຸນສົມບັດບາງຢ່າງຂອງ WooCommerce Checkout Manager ໂດຍ Quadlayers ອາດຈະບໍ່ເຮັດວຽກຕາມທີ່ຄາດໄວ້ເມື່ອໃຊ້ມັນກັບ Fluid Checkout. ອ່ານ <a href="%s">ເອກະສານຂອງພວກເຮົາ</a> ສໍາລັບຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມແລະວິທີແກ້ໄຂທາງເລືອກ.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
lo: ບາງທາງເລືອກອາດຈະບໍ່ເຂົ້າກັນໄດ້ກັບບາງປລັກອິນ ແລະຮູບແບບສີສັນ.

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
lo: ໄລຍະຫ່າງສໍາລັບສ່ວນຫົວຂອງເວັບໄຊຢູ່ໜ້າຈ່າຍເງິນ (ເປັນ pixels)

en: Special offers
lo: ຂໍ້ສະເໜີພິເສດ

en: Split
lo: ແຍກ

en: Step %1$s of %2$s
lo: ຂັ້ນຕອນ %1$s ຂອງ %2$s

en: Subscribe checkbox
lo: ປ່ອງໝາຍສະໝັກສະມາຊິກ

[ctx: Substep review text]
en: None.
lo: ບໍ່ມີ.

en: Support
lo: ສະຫນັບສະຫນູນ

en: Thank you page
lo: ຂອບໃຈຫນ້າ

en: Thank you page & order details layout
lo: ຂໍ​ຂອບ​ໃຈ​ຫນ້າ​ແລະ​ຮູບ​ແບບ​ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ການ​ສັ່ງ​

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
lo: ຂອບໃຈທີ່ເລືອກ Fluid Checkout!

en: The Bluehost Plugin
lo: ປັ໊ກອິນ Bluehost

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
lo: ໝາຍເລກ CNPJ &quot;{cnpj_number}&quot; ບໍ່ຖືກຕ້ອງ.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
lo: ໝາຍເລກ CPF &quot;{cpf_number}&quot; ບໍ່ຖືກຕ້ອງ.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
lo: ເຄື່ອງມືທີ່ດີທີ່ສຸດເພື່ອ <strong>ປັບປຸງອັດຕາການປ່ຽນແປງການຈ່າຍເງິນ WooCommerce ຂອງທ່ານ</strong> ຕື່ມອີກແລະເຮັດໃຫ້ປະສົບການການຊື້ມີຄວາມສອດຄ່ອງໃນການເດີນທາງທັງຫມົດ.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
lo: ຊຸດປະກອບມີສ່ວນເສີມທັງໝົດທີ່ພວກເຮົາສະເໜີໃຫ້ໃນຂະນະນີ້ ແລະສ່ວນເສີມ Fluid Checkout ທີ່ພວກເຮົາເປີດຕົວໃນອະນາຄົດ.

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
lo: ກ່ອງກາໝາຍ &quot;ຄືກັນກັບທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງ&quot; ຈະເລີ່ມເປັນໝາຍຖືກຕາມຄ່າເລີ່ມຕົ້ນເມື່ອພາກສ່ວນທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງຈະສະແດງກ່ອນ.<br> ກ່ອງກາໝາຍ &quot;ຄືກັນກັບທີ່ຢູ່ໃບບິນ&quot; ຈະເລີ່ມເປັນໝາຍຖືກຕາມຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ ເມື່ອພາກສ່ວນທີ່ຢູ່ໃບບິນຖືກສະແດງກ່ອນ.<br> ມັນໄດ້ຖືກແນະນໍາໃຫ້ອອກຈາກທາງເລືອກນີ້ກວດເບິ່ງເປັນການຫຼຸດຜ່ອນຢ່າງຫຼວງຫຼາຍຂອງຊ່ອງປ້ອນຂໍ້ມູນເປີດຢູ່ checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">ອ່ານການຄົ້ນຄວ້າ</a> .

en: The database changes where applied successfully.
lo: ຖານຂໍ້ມູນມີການປ່ຽນແປງບ່ອນທີ່ນໍາໃຊ້ຢ່າງສໍາເລັດຜົນ.

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
lo: ທາງ​ເລືອກ​ທີ່​ສະ​ແດງ​ຮູບ​ພາບ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ​, ພາກ​ສະ​ຫນາມ​ປະ​ລິ​ມານ​, ເອົາ​ປຸ່ມ​ແລະ​ການ​ເຊື່ອມ​ຕໍ່​ກັບ​ຫນ້າ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ​ທີ່​ເພີ່ມ​ໂດຍ​ຮູບ​ແບບ​ແມ່ນ​ໄດ້​ຖືກ​ປິດ​ການ​ທໍາ​ງານ​.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
lo: plugin WooCommerce Checkout Manager ໂດຍ Quadlayers ບໍ່ເຂົ້າກັນໄດ້ກັບ Fluid Checkout

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
lo: ຈຸດໝາຍປາຍທາງການຂົນສົ່ງຖືກຕັ້ງເປັນ &quot;ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນຂອງທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງລູກຄ້າ&quot; ສະເໝີ ເມື່ອການດຳເນີນການຂອງ Fluid Checkout. ລູກຄ້າຍັງສາມາດສະຫນອງທີ່ຢູ່ສົ່ງແລະໃບບິນທີ່ແຕກຕ່າງກັນໃນລະຫວ່າງການຊໍາລະເງິນ, ທາງເລືອກສໍາລັບການຕັ້ງຄ່າທີ່ຢູ່ໃບບິນເລີ່ມຕົ້ນໃຫ້ຄືກັນກັບທີ່ຢູ່ຈັດສົ່ງແມ່ນມີຢູ່ໃນ WooCommerce &gt; ການຕັ້ງຄ່າ &gt; Fluid Checkout.

en: Theme Atomion
lo: ຫົວຂໍ້ Atomion

en: Theme Betheme
lo: ຫົວຂໍ້ Betheme

en: Theme Fennik
lo: ຫົວຂໍ້ Fennik

en: Theme Go
lo: ຫົວຂໍ້ໄປ

en: Theme Impreza
lo: ຫົວຂໍ້ Impreza

en: Theme Ireca
lo: ຫົວຂໍ້ Ireca

en: Theme Kapee
lo: ຫົວຂໍ້ Kapee

en: Theme Nyture
lo: ຫົວຂໍ້ Nyture

en: Theme Porto
lo: ຫົວຂໍ້ Porto

en: Theme Pressmart
lo: ຫົວຂໍ້ Pressmart

en: Theme The Gem
lo: ຫົວຂໍ້ແກ້ວປະເສີດ

en: Theme The7
lo: ຫົວ​ຂໍ້ 7

en: Theme Woodmart
lo: ຫົວຂໍ້ Woodmart

en: Theme ZK Nito
lo: ຫົວຂໍ້ ZK Nito

en: Theme's cross-sells layout
lo: ຮູບແບບການຂາຍຂ້າມຂອງຫົວຂໍ້

en: Theme's header and footer
lo: ສ່ວນຫົວ ແລະສ່ວນທ້າຍຂອງຫົວຂໍ້

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
lo: ທາງ​ເລືອກ​ເຫຼົ່າ​ນີ້​ມີ​ຜົນ​ກະ​ທົບ​ຫນ້າ​ຂອບ​ໃຈ​, ເບິ່ງ​ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຄໍາ​ສັ່ງ​ໃນ​ຫນ້າ​ບັນ​ຊີ​ແລະ​ການ​ແຈ້ງ​ການ​ອີ​ເມລ​໌​.

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
lo: ຕົວເລືອກເຫຼົ່ານີ້ມີຜົນກະທົບກັບຫນ້າຂອບໃຈ, ເຊິ່ງເອີ້ນກັນວ່າຄໍາສັ່ງທີ່ໄດ້ຮັບຫຼືຫນ້າຢືນຢັນຄໍາສັ່ງ.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
lo: ພື້ນທີ່ widget ເຫຼົ່ານີ້ຖືກນໍາໃຊ້ເພື່ອເພີ່ມສັນຍາລັກຄວາມໄວ້ວາງໃຈແລະປ້າຍຄວາມໄວ້ວາງໃຈໃນຫນ້າໂຄງຮ່າງການ.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
lo: ພື້ນທີ່ widget ເຫຼົ່ານີ້ຖືກນໍາໃຊ້ເພື່ອເພີ່ມສັນຍາລັກຄວາມໄວ້ວາງໃຈແລະປ້າຍຄວາມໄວ້ວາງໃຈໃນຫນ້າຈ່າຍເງິນ.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
lo: ພື້ນທີ່ widget ເຫຼົ່ານີ້ຖືກນໍາໃຊ້ເພື່ອເພີ່ມສັນຍາລັກຄວາມໄວ້ວາງໃຈແລະປ້າຍຄວາມໄວ້ວາງໃຈໃນຫນ້າການຈ່າຍເງິນຄໍາສັ່ງ.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
lo: ພື້ນທີ່ widget ເຫຼົ່ານີ້ຖືກນໍາໃຊ້ເພື່ອເພີ່ມສັນຍາລັກຄວາມໄວ້ວາງໃຈແລະປ້າຍຄວາມໄວ້ວາງໃຈໃນຫນ້າຂອບໃຈ.

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
lo: ນີ້ຮັບປະກັນວ່າພາກສ່ວນເນື້ອຫາບໍ່ແຄບເກີນໄປໃນຫນ້າ WooCommerce ລວມທັງການຊໍາລະ, ໂຄງຮ່າງການ, ຄໍາສັ່ງທີ່ໄດ້ຮັບ, ຄໍາສັ່ງຈ່າຍແລະຫນ້າບັນຊີ.

en: This field does not match the related field value.
lo: ຊ່ອງຂໍ້ມູນນີ້ບໍ່ກົງກັບຄ່າຊ່ອງຂໍ້ມູນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ.

en: This is a required field.
lo: ນີ້ແມ່ນຊ່ອງຂໍ້ມູນທີ່ຕ້ອງການ.

en: This is an experimental feature and may not work as expected with all themes and plugins. Use it with caution.
lo: ນີ້​ແມ່ນ​ເປັນ​ຄຸນ​ສົມ​ບັດ​ການ​ທົດ​ລອງ​ແລະ​ອາດ​ຈະ​ບໍ່​ໄດ້​ເຮັດ​ວຽກ​ເປັນ​ຄາດ​ວ່າ​ຈະ​ກັບ​ຮູບ​ແບບ​ທັງ​ຫມົດ​ແລະ plugins​. ໃຊ້ມັນດ້ວຍຄວາມລະມັດລະວັງ.

en: This is not a valid email address.
lo: ນີ້ບໍ່ແມ່ນທີ່ຢູ່ອີເມວທີ່ຖືກຕ້ອງ.

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
lo: ຕົວເລືອກນີ້ມີຜົນຕໍ່ໜ້າການຢືນຢັນການສັ່ງຊື້ (ໜ້າຂອບໃຈ) ແລະລາຍລະອຽດການສັ່ງຊື້ໃນໜ້າບັນຊີ, ອີເມວ ແລະໃບເກັບເງິນ.

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
lo: TomSelect ແມ່ນອົງປະກອບການຄັດເລືອກແບບເລື່ອນລົງທີ່ງ່າຍດາຍກວ່າທີ່ມີຄວາມສ່ຽງຫນ້ອຍທີ່ຈະເກີດຄວາມຜິດພາດກວ່າ Select2, ໃນຂະນະທີ່ສະເຫນີລັກສະນະດຽວກັນທີ່ຖືກນໍາໃຊ້ໃນຫນ້າຈ່າຍເງິນຂອງ WooCommerce.

en: Tools
lo: ເຄື່ອງມື

en: Troubleshooting
lo: ການແກ້ໄຂບັນຫາ

en: Trust symbols &amp; badges
lo: ສັນ​ຍາ​ລັກ​ແລະ​ປ້າຍ​ຄວາມ​ເຊື່ອ​ຖື​

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
lo: ສັນຍາລັກຄວາມໄວ້ວາງໃຈໃນໂຄງຮ່າງການແລະຫນ້າຂອບໃຈ

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
lo: ຕື່ມຂໍ້ມູນໃສ່ໃນຊ່ອງຈ່າຍເງິນໜ້ອຍລົງເຖິງ 40%.

en: Update database
lo: ອັບເດດຖານຂໍ້ມູນ

en: Upgrade to PRO
lo: ອັບເກຣດເປັນ PRO

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
lo: ອັບເກຣດເປັນ PRO — 99 EUR

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
lo: ໃຊ້ແມ່ແບບຫນ້າ &#39;ການຢືນຢັນຄໍາສັ່ງ&#39; ສໍາລັບຫົວຂໍ້ທີ່ອີງໃສ່ບລັອກ

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
lo: ການນໍາໃຊ້ຮູບແບບການດີບັກຜົນກະທົບຕໍ່ການປະຕິບັດເວັບໄຊທ໌. ພຽງແຕ່ໃຊ້ທາງເລືອກນີ້ໃນຂະນະທີ່ແກ້ໄຂບັນຫາ.

en: Valid until %s.
lo: ໃຊ້ໄດ້ຈົນຮອດ %s.

en: Verify Phone Number
lo: ຢືນຢັນເບີໂທລະສັບ

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
lo: ເຂົ້າໄປເບິ່ງ <a href="%s" target="_blank">ເອກະສານຂອງພວກເຮົາ</a> ສຳລັບຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມກ່ຽວກັບຄຸນສົມບັດຂອງ Fluid Checkout.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
lo: ຢ້ຽມຢາມເວັບໄຊທ໌ຂອງພວກເຮົາສໍາລັບຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມກ່ຽວກັບ plugins ແລະ add-ons ຂອງພວກເຮົາ.

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
lo: ພວກເຮົາແນະນໍາໃຫ້ໃຊ້ header ແລະ footer ທີ່ບໍ່ມີການລົບກວນເພື່ອຫຼີກເວັ້ນການລົບກວນຢູ່ໃນຫນ້າຈ່າຍເງິນ. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">ອ່ານການຄົ້ນຄວ້າກ່ຽວກັບການປະຖິ້ມກະຕ່າ</a> .

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
lo: ເມື່ອປິດການໃຊ້ງານ, ການກວດສອບຊ່ອງໂທລະສັບຈະບໍ່ກວດສອບວ່າລະຫັດປະເທດ ຫຼື ພື້ນທີ່ໃຊ້ໄດ້ກັບປະເທດຫຼືບໍ່.

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້ງານ, Fluid Checkout ຈະນຳໃຊ້ຄໍເຕົ້າໄຂ່ທີ່ປັບແຕ່ງໃຫ້ເຂົ້າກັນໄດ້ກັບປລັກອິນ. ທ່ານອາດຈະຕ້ອງການປິດການທໍາງານນີ້ຖ້າຫາກວ່າທ່ານກໍາລັງໃຊ້ຮູບແບບການກໍານົດເອງສໍາລັບຊ່ອງໃສ່ແບບຟອມການຈ່າຍເງິນ Stripe.

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້ງານແລ້ວ, ສະເພາະປະເທດທີ່ອະນຸຍາດໃຫ້ຈັດສົ່ງເທົ່ານັ້ນທີ່ຈະມີຢູ່ໃນຊ່ອງໂທລະສັບຂົນສົ່ງ, ແລະປະເທດທີ່ອະນຸຍາດໃຫ້ສົ່ງໃບບິນເທົ່ານັ້ນທີ່ຈະສາມາດໃຊ້ໄດ້ໃນຊ່ອງໂທລະສັບໃບບິນ.

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້ງານ, ກ່ອງກາໝາຍຈະຖືກຍ້າຍໄປທີ່ຂັ້ນຕອນການຕິດຕໍ່ໂດຍອິສະລະຈາກສະຖານທີ່ສະແດງທີ່ກຳນົດໄວ້ໃນການຕັ້ງຄ່າ plugin Sendinblue.

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້ແລ້ວ, ວິທີການຂົນສົ່ງທຳອິດທີ່ມີຢູ່ຈະບໍ່ຖືກເລືອກໂດຍອັດຕະໂນມັດເມື່ອບໍ່ມີວິທີການຂົນສົ່ງອື່ນໃດຖືກເລືອກມາກ່ອນສຳລັບແຕ່ລະຊຸດການຂົນສົ່ງ.<br> ຕົວເລືອກນີ້ຈະຖືກເປີດໃຊ້ໂດຍອັດຕະໂນມັດຖ້າທາງເລືອກໃນການລຶບລ້າງວິທີການຂົນສົ່ງທີ່ເລືອກຖືກເປີດໃຊ້ສໍາລັບຄຸນສົມບັດການຮັບທ້ອງຖິ່ນ.

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້ແລ້ວ, ພາກສະຫນາມອີເມລ໌ຂົນສົ່ງຈາກ plugin Bluehost ຈະຖືກເພີ່ມໃສ່ແບບຟອມເຊັກເອົາ.

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
lo: ເມື່ອຂະໜາດຕົວອັກສອນພາຍໃນຊ່ອງຂໍ້ມູນມີຂະໜາດນ້ອຍກວ່າ 16px, Safari ແລະຕົວທ່ອງເວັບອື່ນໆອາດຈະຊູມເຂົ້າໂດຍອັດຕະໂນມັດໃນອຸປະກອນມືຖືເພື່ອເຮັດໃຫ້ຂໍ້ຄວາມອ່ານງ່າຍຂຶ້ນ. ເມື່ອຕົວເລືອກນີ້ຖືກເປີດໃຊ້, ມັນຈະກໍານົດຂະຫນາດຕົວອັກສອນສໍາລັບພາຍໃນຊ່ອງແບບຟອມເປັນ 16px ໃນຫນ້າທີ່ປັບປຸງໂດຍ Fluid Checkout ເພື່ອຫຼີກເວັ້ນການຊູມເຂົ້າ.

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
lo: ເມື່ອໃຊ້ Fluid Checkout, ຄຸນສົມບັດ multistep ຈາກ plugin Germanized PRO ກາຍເປັນສິ່ງທີ່ບໍ່ຈໍາເປັນແລະສາມາດເຮັດໃຫ້ເກີດ <strong>ຄວາມຜິດພາດທີ່ສໍາຄັນໃນຂະນະທີ່ດໍາເນີນການຄໍາສັ່ງໃຫມ່</strong> . ກະລຸນາປິດຄຸນສົມບັດການຊໍາລະອອກຫຼາຍຂັ້ນຕອນຂອງ Germanized PRO ໃນການຕັ້ງຄ່າປລັກອິນ.

en: WooCommerce page layout
lo: ຮູບແບບຫນ້າ WooCommerce

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
lo: ທ່ານໄດ້ໃຊ້ plugin ສໍາລັບໃນຂະນະທີ່ໃນປັດຈຸບັນ. ເຈົ້າມັກມັນແນວໃດມາເຖິງຕອນນັ້ນ?<br> ກະ​ລຸ​ນາ​ໃຫ້​ພວກ​ເຮົາ​ໃຫ້​ຄະ​ແນນ​ໄວ​, ພວກ​ເຮົາ​ຂໍ​ຂອບ​ໃຈ​ທຸກ​ຄໍາ​ຄຶດ​ຄໍາ​ເຫັນ​ແລະ​ມັນ​ຊຸກ​ຍູ້​ໃຫ້​ພວກ​ເຮົາ​ສືບ​ຕໍ່​ປັບ​ປຸງ plugin :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
lo: ການສັ່ງຊື້ຂອງເຈົ້າມີຈຳນວນທັງໝົດທີ່ຕ້ອງຈ່າຍ %s. ບໍ່ຈຳເປັນຕ້ອງຈ່າຍເງິນອີກຕໍ່ໄປ.
