fluid-checkout - en to kk translation catalogue (493 entries)

en: Go to Plugin Search
kk: Плагин іздеу бөліміне өтіңіз

en: Activate %s
kk: %s белсендіру

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
kk: <strong>%1$s</strong> орнату және белсендіру үшін <strong>%2$s</strong> қажет. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Enter your code here
kk: Кодыңызды осы жерге енгізіңіз

note: translators: %s: Form field label
en: Add %s
kk: %s қосыңыз

en: Remove
kk: Жою

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
kk: Тапсырыс нөмірі мен түбіртек осы электрондық пошта мекенжайына жіберіледі.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
kk: Пәтер, бөлім, ғимарат, еден және т.б.

en: Shipping phone
kk: Жеткізу телефоны

en: Only used for shipping-related questions.
kk: Тек жөнелтуге қатысты сұрақтар үшін пайдаланылады.

en: Multi-step
kk: Көп сатылы

en: Single step
kk: Бір қадам

en: Click to go to the order summary
kk: Тапсырыс қорытындысына өту үшін басыңыз

en: Cart total:
kk: Себеттің жалпы саны:

note: translators: Next checkout step title
en: Proceed to %s
kk: %s көшу

en: Proceed to contact
kk: Байланысты жалғастырыңыз

en: Proceed to shipping
kk: Жеткізуді жалғастырыңыз

en: Proceed to billing
kk: Есепшотқа өтіңіз

en: Proceed to payment
kk: Төлемді жалғастырыңыз

en: My contact
kk: Менің байланысым

en: Shipping to
kk: Жеткізу

en: Shipping method
kk: Жеткізу әдісі

en: Additional notes
kk: Қосымша ескертпелер

en: Billing to
kk: Төлеу

en: Payment method
kk: Төлем әдісі

note: translators: %1$s is replaced with html for "current checkout step number", %2$s is replaced with html for "total number of checkout steps".
en: Step %1$s of %2$s
kk: %2$s/%1$s қадам

en: Change: %s
kk: Өзгерту: %s

en: Not selected yet.
kk: Әлі таңдалмаған.

en: Same as shipping address
kk: Жеткізу мекенжайы сияқты

en: Same as billing address
kk: Төлем мекенжайымен бірдей

en: Order summary
kk: Тапсырыстың қысқаша мазмұны

en: Edit cart
kk: Арбаны өңдеу

note: translators: %s: html for the email address typo correction suggestion link
en: Did you mean %s?
kk: %s дедіңіз бе?

en: Change email address to: {suggestion-value}
kk: Электрондық пошта мекенжайын келесіге өзгерту: {suggestion-value}

en: This is a required field.
kk: Бұл міндетті өріс.

en: This is not a valid email address.
kk: Бұл жарамды электрондық пошта мекенжайы емес.

en: This field does not match the related field value.
kk: Бұл өріс қатысты өріс мәніне сәйкес келмейді.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
kk: &quot;{cpf_number}&quot; CPF нөмірі жарамсыз.

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
kk: CNPJ нөмірі &quot;{cnpj_number}&quot; жарамсыз.

en: (Required)
kk: (Міндетті)

en: Checkout Header - Desktop
kk: Тексеру тақырыбы - Жұмыс үстелі

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
kk: Үлкен экрандар үшін төлем тақырыбына виджеттерді көрсетіңіз. Плагиннің тексеру тақырыбын пайдаланғанда ғана көрсетіледі.

en: Checkout Header - Mobile
kk: Тексеру тақырыбы - Ұялы

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
kk: Мобильді құрылғыларға арналған төлем тақырыбының астындағы виджеттерді көрсетіңіз. Плагиннің тексеру тақырыбын пайдаланғанда ғана көрсетіледі.

en: Checkout Sidebar
kk: Тексеру бүйірлік тақтасы

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
kk: Тапсырыс қорытындысынан кейін тексеру бүйірлік тақтасында виджеттерді көрсетіңіз.

en: Checkout Order Summary
kk: Тапсырыс туралы қорытынды

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
kk: Тапсырыс беру бетінде виджеттерді тапсырыс жиынтығында көрсетіңіз.

en: Checkout Below Place Order
kk: Тапсырыс беру астындағы төлем

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
kk: Тапсырыс беру бетінде тапсырыс беру түймешігінің астындағы виджеттерді көрсетіңіз.

en: Checkout Footer
kk: Төменгі деректемені тексеру

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
kk: Төменгі деректемеде виджеттерді көрсету. Плагиннің тексеру төменгі деректемесін пайдаланғанда ғана көрсетіледі.

en: Classic
kk: Классикалық

en: Boxed
kk: Қорапталған

en: Split
kk: Сызат

en: Minimalist
kk: Минималист

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
kk: CodeRockz ұсынған Fluid Checkout және Delivery Date плагиндері

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
kk: <p>CodeRockz ұсынған WooCommerce (тегін және PRO) үшін Delivery &amp; Pickup Date Time плагиндерін пайдаланып жатқаныңызды анықтадық. Бұл плагиндермен интеграция Fluid Checkout PRO-ге көшірілді.</p>

en: Upgrade to PRO
kk: PRO нұсқасына жаңартыңыз

en: Fluid Checkout database updated successfully
kk: Fluid Checkout дерекқоры сәтті жаңартылды

en: The database changes where applied successfully.
kk: Дерекқор сәтті қолданылған жерде өзгереді.

en: Ok
kk: Жарайды

en: Dismiss
kk: Бас тарту

en: Fluid Checkout database update
kk: Fluid Checkout дерекқорын жаңарту

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
kk: Дерекқорға кейбір өзгертулер қажет. Кез келген жаңарту сияқты, <strong>жалғастырмас бұрын веб-сайтыңыздың толық сақтық көшірмесін жасауды</strong> ұсынамыз.

en: Update database
kk: Дерекқорды жаңарту

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
kk: Fluid Checkout Divi Builder төлем схемасымен үйлесімді емес

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
kk: <p>Fluid Checkout жұмыс істеуі үшін классикалық WooCommerce қысқа кодына негізделген тексеру пішіні қажет. Төлеу бетінің көрінісі мен сезімін теңшеу үшін Divi Builder қолданбасын пайдаланған кезде классикалық қысқа кодтар төлем бетінің әрбір бөлігі үшін Divi Builder қолданбасының теңшелетін виджеттерімен ауыстырылады. Бұл реттелетін виджеттер Fluid Checkout бағдарламасымен үйлесімді емес.</p><p> Divi Builder виджеттерін <code>[woocommerce_checkout]</code> қысқа коды бар мәтіндік виджетпен ауыстырып, төлем бетін өңдеңіз.</p>

en: Edit the checkout page
kk: Төлеу бетін өңдеңіз

en: Read the documentation.
kk: Құжаттаманы оқыңыз.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
kk: Fluid Checkout пайдалану кезінде германизацияланған PRO көп сатылы тексеру мүмкіндігін өшіру керек

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
kk: Fluid Checkout пайдалану кезінде Germanized PRO плагинінің көп сатылы мүмкіндігі қажетсіз болып қалады және <strong>жаңа тапсырыстарды өңдеу кезінде маңызды қателерді</strong> тудыруы мүмкін. Плагин параметрлерінде Germanized PRO көп сатылы тексеру мүмкіндігін өшіріңіз.

en: Go to Germanized settings
kk: Немістелген параметрлерге өтіңіз

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
kk: Fluid Checkout қызметін таңдағаныңызға рахмет!

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
kk: Сіз плагинді біраз уақыттан бері пайдаланып жүрсіз. Осы уақытқа дейін сізге қалай ұнады?<br> Бізге жылдам баға беріңіз, біз әрбір пікірді бағалаймыз және бұл бізді плагинді жақсартуға шақырады :)

en: Rate the plugin
kk: Плагинді бағалаңыз

en: I need help!
kk: Маған көмек қажет!

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
kk: Quadlayers ұсынған WooCommerce Checkout Manager бағдарламасының кейбір мүмкіндіктері оны Fluid Checkout арқылы пайдаланған кезде күткендей жұмыс істемеуі мүмкін. Қосымша ақпарат пен балама шешімдер үшін <a href="%s">құжаттаманы</a> оқыңыз.

en: Read documentation
kk: Құжаттарды оқу

en: Don't show this again
kk: Мұны қайта көрсетпеңіз

en: Special offers
kk: Арнайы ұсыныстар

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
kk: Fluid Checkout-тың барлық жақсылығын арбаңыздың бетіне және рахмет беттеріне кеңейтіңіз.

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
kk: Дизайн үлгілері, оңтайландырылған арба және алынған беттерге тапсырыс беру, есептік жазбаны сәйкестендіру және т.б.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
kk: <strong>WooCommerce төлемді түрлендіру жылдамдығын одан әрі жақсартуға</strong> және сатып алу тәжірибесін бүкіл саяхатта үйлесімді етуге арналған ең жақсы құралдар.

en: More design templates
kk: Қосымша дизайн үлгілері

en: Optimized cart page
kk: Оңтайландырылған арба беті

en: Optimized order received / thank you page
kk: Оңтайландырылған тапсырыс алынды / рахмет беті

en: Edit cart contents at checkout page
kk: Төлем бетінде себет мазмұнын өңдеңіз

en: Account matching / user matching
kk: Тіркелгі сәйкестігі / пайдаланушы сәйкестігі

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
kk: Қолдау көрсетілетін төлем әдістерінің жылдам төлем түймелері

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
kk: Себеттегі сенім таңбалары мен алғыс беттерінде

en: More positions for the coupon code on the checkout page
kk: Төлем бетіндегі купон коды үшін қосымша позициялар

en: Integrated coupon code field on the cart page
kk: Себет бетіндегі біріктірілген купон коды өрісі

en: International phone numbers
kk: Халықаралық телефон нөмірлері

en: Gift messages and packing slips
kk: Сыйлық хабарламалары және орау слиптері

en: Local pickup and in-store collection
kk: Жергілікті алып кету және дүкеннен жинау

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
kk: PRO нұсқасына жаңарту — 99 евро

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
kk: Fluid Checkout PRO – Бума

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
kk: Барлық PRO мүмкіндіктері + Арнайы бағаға барлық қондырмалар.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
kk: Жинақта біз ұсынатын барлық қондырмалар және болашақта іске қосатын Fluid Checkout қондырмалары бар.

en: 226 EUR value (Save 42%)
kk: 226 EUR мәні (42% үнемдеңіз)

en: Google Address Autocomplete
kk: Google мекенжайын автотолтыру

en: Address Book
kk: Мекенжай кітабы

en: EU-VAT Assistant
kk: ЕО-ҚҚС көмекшісі

en: All future add-ons *
kk: Барлық болашақ қосымшалар *

en: * For as long as you have an active subscription.
kk: * Белсенді жазылымыңыз болғанша.

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
kk: Топтаманы алыңыз – бар болғаны 129 евро

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
kk: Барлық бағалар еурода көрсетілген. Егер біздің веб-сайттағы бағаларда қандай да бір айырмашылықтар болса, веб-сайтта көрсетілген ұсыныстар оларды ауыстырады және қолданылады.

en: Add-ons
kk: Қосымшалар

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
kk: Осы қондырмалар арқылы төлем жасау тәжірибеңізді жақсартыңыз.

en: I already have it – Hide this offer
kk: Менде бұрыннан бар – Бұл ұсынысты жасыру

en: Installed &mdash; Activate
kk: Орнатылған — Іске қосу

en: Activated
kk: Іске қосылды

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
kk: Толтыру үшін 40%-ға дейін аз төлеу өрістері.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
kk: Жеткізу кешігулерінен және қанағаттанбаған тұтынушылардан аулақ болыңыз. Сізбен бірінші рет сатып алған кезден бастап <strong>дұрыс мекенжай ақпаратын</strong> жинаңыз.

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
kk: Бұл қондырманы алыңыз — 29 EUR

en: Address book
kk: Мекенжай кітапшасы

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
kk: Жеткізу және есеп айырысу үшін бірнеше сақталған мекенжайлар.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
kk: Клиенттерге <strong>бірнеше жеткізу және төлем мекенжайларын шоттарында сақтауға</strong> және төлем мен арба беттерінде қайсысын пайдалану керектігін таңдауға мүмкіндік беріңіз.

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
kk: Бұл қондырманы алыңыз — 59 EUR

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
kk: Дүкеніңіз үшін оңайлатылған ЕО-ҚҚС тексеруі.

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
kk: <strong>Есептеу бетінде ЕО ҚҚС нөмірлерін жинап, растаңыз</strong> , кері төлем негізінде салық алымдарын алып тастайды және қажет болғанда тұтынушы орналасқан жерін растайды.

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
kk: Бұл қосымшаны алыңыз — 39 EUR

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
kk: Барлық қондырмалар бөлек сатылады және ескертілген жағдайларды қоспағанда, <strong>Fluid Checkout Lite</strong> плагинін орнатуды және белсендіруді талап етеді.

en: Select an image
kk: Суретті таңдаңыз

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
kk: Лицензия кілтін алу үшін <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">тіркелгіңізге кіріңіз</a> немесе <a href="%s" target="_blank">жаңа лицензия кілтін сатып алыңыз</a> .

note: translators: %s: License key expiration date.
en: Valid until %s.
kk: %s дейін жарамды.

note: translators: %s: License key expiration date.
en: Expired on %s.
kk: Мерзімі %s күні бітті.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
kk: Лицензия кілтін жаңарту және жаңартулар мен қолдау алуды жалғастыру үшін <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">тіркелгіңізге кіріңіз</a> .

en: License key cancelled.
kk: Лицензия кілті жойылды.

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
kk: <a href="%s" target="_blank">Жаңа лицензия кілтін сатып алып</a> , жаңартулар мен қолдау алуды жалғастырыңыз.

en: Error:
kk: Қате:

en: Setup & Documentation
kk: Орнату және құжаттама

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
kk: Тамаша! Сіздің төлем бетіңіз қазір Fluid Checkout қызметінде жұмыс істейді.

en: Here are a few resources for you to get started:
kk: Міне, бастау үшін бірнеше ресурстар:

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
kk: Орнату нұсқаулығын оқып шығыңыз <a href="%s" target="_blank">. Fluid Checkout бағдарламасымен танысу</a> .

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
kk: <a href="%s">Есепке алу опцияларында</a> орналасу мен дизайнды орнату .

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
kk: Сіз орнатқан басқа плагиндер үшін қол жетімді <a href="%s">интеграция опцияларының</a> бар-жоғын тексеріңіз.

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
kk: Fluid Checkout мүмкіндіктері туралы қосымша ақпарат алу үшін <a href="%s" target="_blank">біздің құжаттамаға</a> кіріңіз.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
kk: Егер сізге көмек қажет болса, ресми қолдау арнамызда <a href="%s" target="_blank">қолдау билетін ашыңыз</a> .

en: Cart layout
kk: Арбаның орналасуы

en: Cart optimizations
kk: Арбаны оңтайландыру

en: Enable cart page optimizations
kk: Себет бетін оңтайландыруды қосыңыз

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
kk: Себет бетін төлем бетіне ұқсас орналасумен көрсетіңіз.

en: Header and footer
kk: Үстіңгі деректеме және төменгі деректеме

en: Header and footer template
kk: Үстіңгі және төменгі деректеме үлгісі

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
kk: Алаңдатпайтын беттің үстіңгі деректемесін немесе төменгі деректемесін пайдалануды немесе ағымдағы белсенді тақырыптың үстіңгі және төменгі деректемелерін сақтауды басқарады.

en: Distraction free header and footer
kk: Үстіңгі және төменгі колонтитулдар назар аудармайды

en: Theme's header and footer
kk: Тақырыптың үстіңгі және төменгі колонтитулдары

en: Cart elements
kk: Арба элементтері

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
kk: Айналдыру кезінде тапсырыс қорытындысын арба бетінде көрінетін етіп жасаңыз

en: Coupon codes
kk: Купон кодтары

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
kk: Себет бетіндегі купон кодтары бөлімі көрсетілетін орынды таңдаңыз. Тек AJAX арбасы және төлем бетіндегі біріктірілген купон кодтары қосылғанда ғана қолданылады.

en: Hidden
kk: Жасырын

en: Before the cart items section
kk: Себет элементтері бөлімінің алдында

en: Inside the cart items section
kk: Себет элементтері бөлімінің ішінде

en: After the cart items section
kk: Себет элементтері бөлімінен кейін

en: Before the shipping section
kk: Жеткізу бөлімі алдында

en: After the shipping section
kk: Жеткізу бөлімінен кейін

en: Before the order summary
kk: Тапсырыстың қысқаша мазмұны алдында

en: Inside the order summary
kk: Тапсырыстың қысқаша мазмұнының ішінде

en: Before the order totals
kk: Тапсырыс сомасына дейін

en: After the order totals
kk: Тапсырыс жиынтығынан кейін

en: After the order summary
kk: Тапсырыс қорытындысынан кейін

en: Shipping
kk: Жеткізілім

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
kk: Жеткізу құны мен калькуляторды арба бетінде көрсететін орынды таңдаңыз.

en: Display as a cart section
kk: Арба бөлімі ретінде көрсету

en: Cross-sells
kk: Кросс-сатылымдар

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
kk: Себет бетінде кросс-сатылымдар бөлімі көрсетілетін орынды таңдаңыз.

en: Before the cart actions
kk: Арба әрекеттерінің алдында

en: After the cart actions
kk: Арба әрекеттерінен кейін

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
kk: Себет бетіндегі айқас сатылымдағы заттардың орналасуы.

en: Optimized horizontal cross-sells layout
kk: Оңтайландырылған көлденең сату схемасы

en: Theme's cross-sells layout
kk: Тақырыптың кросс-сатылымдар орналасуы

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
kk: Себет бетінде көрсетілетін өзара сатылған заттардың саны

en: Trust symbols &amp; badges
kk: Сенім белгілері мен танымбелгілері

en: Add widget areas to the cart page
kk: Арба бетіне виджет аймақтарын қосыңыз

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
kk: Бұл виджет аймақтары арба бетінде сенім белгілері мен сенім белгілерін қосу үшін пайдаланылады.

en: Checkout
kk: Шығу

en: Layout &amp; design
kk: Орналасу және дизайн

en: Checkout layout
kk: Төлемнің орналасуы

en: Design template
kk: Дизайн үлгісі

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
kk: Төлем қадамдары, тапсырыс қорытындысы және басқа бөлімдер үшін жалпы мәнерлер. Сондай-ақ, Себет, Алынған тапсырыс және Тапсырысты қарау беттері сияқты басқа беттерге де қолданылуы мүмкін.

en: Dark mode
kk: Қараңғы режим

en: Enable dark mode
kk: Қараңғы режимді қосыңыз

en: Header and footer templates
kk: Үстіңгі және төменгі деректеме үлгілері

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
kk: Есептеу бетінде алаңдатпау үшін назар аудармайтын жоғарғы және төменгі деректемелерді пайдалануды ұсынамыз. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Арбадан бас тарту туралы зерттеуді оқыңыз</a> .

en: Logo image
kk: Логотип суреті

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
kk: Төлеу бетінің тақырыбында көрсетілетін суретті таңдаңыз. Тек алаңдатпайтын үстіңгі және төменгі колонтитулды пайдаланған кезде ғана қолданылады.

en: Header background color
kk: Тақырыптың фон түсі

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
kk: Төлем бетінің тақырыбы үшін өң түсін таңдаңыз. Тек алаңдатпайтын үстіңгі және төменгі колонтитулды пайдаланған кезде ғана қолданылады.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
kk: HTML түс мәні. яғни: #f3f3f3

en: Page background color
kk: Бет фонының түсі

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
kk: Төлем беті үшін фон түсін таңдаңыз. Түс <em>дене</em> элементіне қолданылады.

en: Footer background color
kk: Төменгі деректеме фонының түсі

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
kk: Төлеу бетінің төменгі деректемесі үшін өң түсін таңдаңыз. Тек алаңдатпайтын үстіңгі және төменгі колонтитулды пайдаланған кезде ғана қолданылады.

en: Checkout elements
kk: Тексеру элементтері

en: Progress bar
kk: Орындалу жолағы

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
kk: Көп сатылы төлем орналасуын пайдаланған кезде төлемнің орындалу жолағын көрсетіңіз

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
kk: Айналдыру кезінде төлем барысы жолағын көрінетін етіп жасаңыз

en: Express checkout
kk: Экспресс төлем

en: Enable the express checkout section
kk: Экспресс-өткізу бөлімін қосыңыз

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
kk: Қолдау көрсетілетін төлем шлюздері бұл мүмкіндікті қосқанда, төлем кезінде жедел есеп айырысу бөлімін көрсетеді.

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
kk: Үлкен экрандар үшін экспресс-өткізу түймелерін бір жолда көрсетіңіз

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
kk: Үйлесімді экспресс төлем шлюзімен төлеген кезде қосымша тексеру қажет өрістерді елемеу

en: Make the order summary stay visible while scrolling
kk: Айналдыру кезінде тапсырыс жиынтығы көрінетін етіп жасаңыз

en: Choose a background color for the order summary section.
kk: Тапсырыс қорытындысы бөлімі үшін фон түсін таңдаңыз.

en: Highlight the order totals row in the order summary table
kk: Тапсырыс жиынтық кестесіндегі тапсырыс қорытындылары жолын бөлектеңіз

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
kk: Тапсырысты қорытындылау бөлімінде бөлектелген өң түсі болмаған кезде ең пайдалы. Сондай-ақ, Fluid Checkout PRO пайдаланған кезде Себет, алынған тапсырыс және Тапсырысты қарау беттеріне де қолданылуы мүмкін.

en: Action link on the order summary at checkout.
kk: Тапсырыс туралы қорытындыдағы әрекет сілтемесі кассада.

en: Edit cart link
kk: Себет сілтемесін өңдеу

en: Cart items count
kk: Себет заттарының саны

en: Link to shop page
kk: Дүкен бетіне сілтеме

en: Cart items
kk: Себет элементтері

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
kk: Төлем бетіндегі арба элементтерін өңдеу опцияларын қосыңыз

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
kk: Клиенттерге өнім мөлшерін өзгертуге немесе тікелей төлем бетінде элементтерді жоюға рұқсат беріңіз.

en: Hide cart items errors at the checkout page
kk: Сатып алу бетінде себет элементтерінің қателерін жасырыңыз

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
kk: Себет элементтерінің қателері туралы хабарды төлеу бетінің жоғарғы жағында көрсетпеңіз. Сатып алуды аяқтау үшін төлем формасын жіберген кезде, бұл қате туралы хабарлар әрқашан көрсетіледі.

en: Place order
kk: Тапсырыс беру

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
kk: «Тапсырысты орналастыру» және шарттарды құсбелгі бөлімін көрсететін орынды анықтаңыз.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
kk: Кейбір опциялар кейбір плагиндермен және тақырыптармен үйлесімді болмауы мүмкін.

en: Below the payment section
kk: Төлем бөлімінің астында

en: Below the order summary
kk: Тапсырыс қорытындысының астында

en: Both below the payment section and the order summary
kk: Төлем бөлімінің және тапсырыс қысқашасының астында

en: Add widget areas to the checkout page
kk: Есептеу бетіне виджет аймақтарын қосыңыз

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
kk: Бұл виджет аймақтары төлем бетінде сенім таңбалары мен сенім белгілерін қосу үшін пайдаланылады.

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
kk: Көп сатылы төлем орналасуын пайдаланған кезде мобильді құрылғыларда соңғы төлем қадамын көргенде ғана төлем бүйірлік тақтасының виджеттерін көрсету

en: Enable integrated coupon code section
kk: Біріктірілген купон коды бөлімін қосыңыз

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
kk: WooCommerce параметрлерінде купон кодтарын пайдалану қосылған жағдайда ғана қолданылады.

en: Display the coupon codes section title
kk: Купон кодтары бөлімінің тақырыбын көрсетіңіз

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
kk: Тек купон коды кассада немесе арба беттерінде бөлек бөлім ретінде көрсетілгенде ғана қолданылады.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
kk: Төлем бетіндегі купон кодтары бөлімі көрсетілетін орынды таңдаңыз.

en: Before the checkout steps
kk: Есепке алу қадамдарына дейін

en: As a substep before payment methods
kk: Төлем әдістеріне дейінгі қосалқы қадам ретінде

en: As a substep after payment methods
kk: Төлем әдістерінен кейінгі қосалқы қадам ретінде

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
kk: «Купонды қолдану» түймесінің мәнерін таңдаңыз. Тек купон коды бөлімі төлем бетінде &quot;Төлемді орындау қадамдарына дейін&quot; немесе арба бетінде &quot;Арба заттарының алдында&quot; бөлімі көрсетілгенде ғана қолданылады.

en: Default button style
kk: Әдепкі түйме мәнері

en: "Add" link button
kk: «Қосу» сілтеме түймесі

en: Checkout fields
kk: Есептеу өрістері

en: Optional fields
kk: Қосымша өрістер

en: Hide optional fields behind a link button
kk: Сілтеме түймешігінің артындағы қосымша өрістерді жасырыңыз

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
kk: Ашық енгізу өрістерінің санын азайту үшін осы опцияны тексеріп тұру ұсынылады, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">зерттеуді оқыңыз</a> .

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
kk: Сілтеме түймешігінің артына &quot;Мекенжай жолы 2&quot; өрістерін жасырмаңыз

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
kk: Көптеген тұтынушыларға &quot;Мекенжай желісі 2&quot; өрісі қажет болғанда немесе дұрыс жеткізу мекенжайын алу өте маңызды болғанда ғана ұсынылады (яғни, азық-түлік пен басқа тез бұзылатын өнімдерді жеткізу кезінде).

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
kk: «Қосу» сілтеме түймелерін кіші әріппен көрсетіңіз

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
kk: Қосымша өрістің белгілерін «Қосу» сілтеме түймешігін <code>lowercase</code> әріппен жасаңыз (яғни, «Телефон нөмірін қосу» орнына «Телефон нөмірін қосу»). Бұл опция купондық код өрістерінің сілтеме түймелеріне де әсер етеді.

en: Billing address
kk: Төлеушінің Мекен-жайы

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
kk: Төлеу бетіндегі есепшот мекенжайы бөлімі көрсетілетін орынды таңдаңыз.

en: As a step before shipping
kk: Жеткізу алдындағы қадам ретінде

en: As a sub-step before the shipping address section
kk: Жеткізу мекенжайы бөлімінің алдындағы қосалқы қадам ретінде

en: As a sub-step after the shipping address section
kk: Жеткізу мекенжайы бөлімінен кейінгі қосалқы қадам ретінде

en: As a step after shipping
kk: Жеткізуден кейінгі қадам ретінде

en: As a sub-step before the payment section
kk: Төлем бөлімінің алдындағы қосалқы қадам ретінде

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
kk: Төлем және жеткізу мекенжайларын бірдей (бір бөлім) мәжбүрлеу

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
kk: Әдепкі бойынша &quot;Жеткізу/шот мекенжайы сияқты&quot; құсбелгісі қойылған

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
kk: Жеткізу мекенжайы бөлімі бірінші көрсетілгенде, &quot;Жөнелту мекенжайымен бірдей&quot; құсбелгісі әдепкі бойынша белгіленгендей басталады.<br> Төлем мекенжайы бөлімі бірінші көрсетілгенде, әдепкі бойынша белгіленетіндей «Төлем мекенжайы сияқты» құсбелгісі басталады.<br> Бұл опцияны тексеру кезінде ашық енгізу өрістерінің санын айтарлықтай азайту үшін қалдыру ұсынылады, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">зерттеуді оқыңыз</a> .

en: Highlight the billing address section in the checkout form
kk: Төлем пішініндегі есепшот мекенжайы бөлімін бөлектеңіз

en: Shipping address
kk: Жеткізілім мекен-жайы

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
kk: Төлем пішініндегі жеткізу мекенжайы бөлімін бөлектеңіз

en: Shipping methods
kk: Жеткізу әдістері

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
kk: Жеткізу әдістері бөлімін көрсету үшін қай позицияны таңдаңыз.

en: Before shipping address
kk: Жеткізу мекенжайы алдында

en: After shipping address
kk: Жеткізу мекенжайынан кейін

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
kk: Бірінші тасымалдау әдісін автоматты түрде таңдауды болдырмаңыз

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
kk: Қосылған кезде, әрбір жөнелту пакеті үшін басқа жеткізу әдісі бұрын таңдалмаған кезде қолжетімді бірінші жеткізу әдісі автоматты түрде таңдалмайды.<br> Таңдалған тасымалдау әдісін тазалау опциясы Жергілікті алып кету мүмкіндігі үшін қосылған болса, бұл опция автоматты түрде қосылады.

en: Local pickup
kk: Жергілікті алып кету

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
kk: Жергілікті алып кетуді жеткізу әдісі таңдалғанда, жеткізу мекенжайы бөлімін жояды.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
kk: Жергілікті алып кетуді жеткізу әдісі таңдалғанда, жеткізу мекенжайын қабылдау орнының орнына ауыстырады.

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
kk: Жеткізу орнының қосалқы қадамында жеткізу әдістерін өшіру опциясын көрсету

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
kk: Таңдалған жеткізу әдістерін өшіру үшін алып кету орнының қосалқы қадамында сілтеме түймесін көрсетіңіз. Бұл жергілікті алып кету әдісі бұрын таңдалған болса, жеткізу мекенжайы бөлімін қайта көрсетуге мүмкіндік беру үшін пайдаланылуы мүмкін.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
kk: Жергілікті алып кету тапсырыстары үшін жеткізу мекенжайы ретінде сақталатын мекенжайды таңдаңыз.

en: Save the selected pickup location
kk: Таңдалған алып кету орнын сақтаңыз

en: Save same as the billing address
kk: Төлем мекенжайы сияқты сақтаңыз

en: Do not save any shipping address
kk: Жеткізу мекенжайын сақтамаңыз

en: Company name field for shipping address
kk: Жеткізу мекенжайы үшін компания атауы өрісі

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
kk: Төлем пішініндегі жеткізу мекенжайы бөлімі үшін компания атауы өрісінің көрінуін өзгертіңіз.

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
kk: Егер өріс әдепкі көріну күйі болып табылатын «қосымша» ретінде орнатылса, басқа плагиндерге қажет кез келген өзгертулерді қолдануға мүмкіндік беретін өзгерістер қолданылмайды.

en: Hidden (remove field)
kk: Жасырын (өрісті жою)

en: Optional
kk: Қосымша

en: Required
kk: Міндетті

en: Add shipping phone field to the checkout form.
kk: Төлем пішініне жеткізу телефоны өрісін қосыңыз.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
kk: Жеткізу телефоны өрісі қай қадамда көрсетілетінін таңдаңыз.

en: Contact step
kk: Байланыс қадамы

en: Billing phone
kk: Төлем телефоны

en: Add billing phone field to the checkout form.
kk: Төлем пішініне төлем телефоны өрісін қосыңыз.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
kk: Төлем телефоны өрісі қай қадамда көрсетілетінін таңдаңыз.

en: Enable international phone number format and validation for phone fields
kk: Халықаралық телефон нөмірі пішімін және телефон өрістері үшін тексеруді қосыңыз

en: Format and validate phone numbers according to each country.
kk: Әр елге сәйкес телефон нөмірлерін пішімдеңіз және растаңыз.

en: Enable phone number validation based on country rules
kk: Ел ережелеріне негізделген телефон нөмірін тексеруді қосыңыз

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
kk: Өшірілген кезде телефон өрісін тексеру ел немесе аймақ кодтарының ел үшін жарамдылығын тексермейді.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
kk: Жеткізу немесе есеп айырысу үшін рұқсат етілген елдерді ғана көрсетіңіз

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
kk: Қосылған кезде, жөнелту телефоны өрісінде жеткізуге рұқсат етілген елдер ғана қолжетімді болады, ал төлем телефоны өрісінде тек шот ұсынуға рұқсат етілген елдер ғана қолжетімді болады.

en: Show country code beside the flag
kk: Тудың жанында ел кодын көрсетіңіз

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
kk: Телефон өрістерінде жарамды телефон нөмірін көрсетіңіз

en: Do not change placeholders
kk: Толтырғыштарды өзгертпеңіз

en: Show if not defined
kk: Анықталмаған болса көрсетіңіз

en: Always show
kk: Әрқашан көрсетіңіз

en: Order notes
kk: Жазбаларға тапсырыс беру

en: Define the visibility of the additional order notes field.
kk: Қосымша тапсырыс жазбалары өрісінің көрінуін анықтаңыз.

en: Gift options
kk: Сыйлық опциялары

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
kk: Төлем бетінде сыйлық хабарламасын және басқа сыйлық опцияларын көрсетіңіз

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
kk: Тұтынушыларға сыйлық хабарын және сыйлыққа қатысты басқа опцияларды тапсырысқа қосуға рұқсат беріңіз.

en: Display the gift message fields always expanded
kk: Сыйлық хабарының өрістерін әрқашан кеңейтілген етіп көрсету

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
kk: Сыйлық хабарын бөлек бөлімнің орнына тапсырыс мәліметтері кестесінің бөлігі ретінде көрсетіңіз

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
kk: Бұл опция тапсырысты растау бетіне (рахмет беті) және тіркелгі беттеріндегі, электрондық пошталардағы және орау слиптеріндегі тапсырыс мәліметтеріне әсер етеді.

en: Account matching
kk: Есептік жазбаны сәйкестендіру

en: Enable the account matching feature
kk: Есептік жазбаны сәйкестендіру мүмкіндігін қосыңыз

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
kk: Есептік жазба тұтынушының байланыс деректерімен бұрыннан бар болса, қонақ тұтынушының тапсырыстарын олардың бар тіркелгімен байланыстырыңыз.

en: Display message when an account exists with the email address provided
kk: Берілген электрондық пошта мекенжайы бар тіркелгі болған кезде хабарды көрсету

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
kk: Тіркелгі жасау өрістерін хабарландырумен және жүйеге кіру опциясымен ауыстырады. Кейбір контексттерде тұтынушылардың құпиялылығын қорғау үшін бұл опцияны өшіру ұсынылуы мүмкін.

en: Dashboard
kk: Бақылау тақтасы

en: Integrations
kk: Интеграциялар

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
kk: Қазіргі уақытта бұл бөлімде интеграциялар жоқ. Әрбір плагинге қатысты опциялар осы плагин іске қосылғанда ғана пайда болады.

en: License keys
kk: Лицензия кілттері

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
kk: Қазіргі уақытта осы бөлімде лицензиялық кілттердің опциялары жоқ. Әрбір плагинге немесе қондырмаға қатысты опциялар осы плагин іске қосылғанда пайда болады.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
kk: Плагиндер мен қондырмалар туралы қосымша ақпарат алу үшін веб-сайтымызға кіріңіз.

en: Order pay page
kk: Тапсырыс төлеу парағы

en: Order pay
kk: Тапсырыс төлеу

en: Enable order pay page optimizations
kk: Тапсырыс төлеу бетін оңтайландыруды қосыңыз

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
kk: Тұтынушының төлемін күткен бар тапсырыстар үшін тапсырыс төлеу бетінің орналасуын өзгертеді.

en: Add widget areas to the order pay page
kk: Тапсырыс төлеу бетіне виджет аймақтарын қосыңыз

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
kk: Бұл виджет аймақтары тапсырысты төлеу бетінде сенім белгілері мен сенім белгілерін қосу үшін пайдаланылады.

en: Thank you page & order details layout
kk: Рахмет беті және тапсырыс мәліметтерінің орналасуы

en: Order details optimizations
kk: Тапсырыс мәліметтерін оңтайландыру

en: Enable thank you page and order details optimizations
kk: Алғыс бетін және тапсырыс мәліметтерін оңтайландыруды қосыңыз

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
kk: Алғыс бетіндегі және тіркелгі беттеріндегі тапсырыс мәліметтерінің орналасуын өзгертеді.

en: Enable order details customizations on email notifications
kk: Электрондық пошта хабарландыруларында тапсырыс мәліметтерін теңшеу мүмкіндігін қосыңыз

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
kk: Электрондық пошта хабарландыруларында жаңа бөлімдерді көрсету және бөлімдердің ретін өзгерту. Электрондық пошта хабарландыруларындағы тапсырыс мәліметтерінің мәнерлері өзгеріссіз қалады.

en: Thank you page
kk: Рахмет парақшасы

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
kk: Бұл опциялар алынған тапсырыс немесе тапсырысты растау беттері ретінде белгілі алғыс бетіне әсер етеді.

en: Order details layout
kk: Тапсырыс мәліметтерінің орналасуы

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
kk: Тапсырыс мәліметтерін рахмет бетінде кең орналасуымен көрсетіңіз

en: Add widget areas to the thank you page
kk: Рахмет бетіне виджет аймақтарын қосыңыз

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
kk: Бұл виджет аймақтары алғыс бетіндегі сенім белгілері мен сенім белгілерін қосу үшін пайдаланылады.

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
kk: Бұл опциялар алғыс бетіне әсер етеді, тіркелгі беттерінде және электрондық пошта хабарландыруларында тапсырыс мәліметтерін көреді.

en: Order actions
kk: Әрекеттерге тапсырыс беру

en: Choose in which position to display the order actions.
kk: Тапсырыс әрекеттерін көрсету үшін қай позицияны таңдаңыз.

en: Inside the order overview
kk: Тапсырысты шолу ішінде

en: After the order overview
kk: Тапсырысты шолудан кейін

en: After order sections
kk: Тапсырыс бөлімдерінен кейін

en: Order status
kk: Тапсырыс күйі

en: Display the order status progress bar
kk: Тапсырыс күйінің орындалу жолағын көрсетіңіз

en: Choose in which position to display the section.
kk: Бөлімді қай позицияда көрсету керектігін таңдаңыз.

en: After the order overview and payment instructions
kk: Тапсырысты шолудан және төлем нұсқауларынан кейін

en: Before the order items section
kk: Тапсырыс элементтері бөлімінің алдында

en: Inside the order items section
kk: Тапсырыс элементтері бөлімінің ішінде

en: After the order items section
kk: Тапсырыс элементтері бөлімінен кейін

en: On the sidebar
kk: Бүйірлік тақтада

en: Order downloads
kk: Жүктеп алуға тапсырыс беріңіз

en: Gift message
kk: Сыйлық хабары

en: Tools
kk: Құралдар

en: Troubleshooting
kk: Ақаулықтарды жою

en: Debug options
kk: Түзету опциялары

en: Debug mode
kk: Түзету режимі

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
kk: Түзету режимін пайдалану веб-сайт өнімділігіне әсер етеді. Бұл опцияны тек ақаулықтарды жою кезінде пайдаланыңыз.

en: Load unminified assets
kk: Шектенбеген активтерді жүктеңіз

en: Enhanced select fields
kk: Жетілдірілген таңдау өрістері

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
kk: <code>select2</code> ашылмалы құрамдастарын <code>TomSelect</code> параметрімен ауыстырыңыз

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
kk: TomSelect - бұл WooCommerce тексеру беттерінде нақты қолданылатын мүмкіндіктерді ұсына отырып, Select2-ге қарағанда қателерге бейімділігі азырақ ашылмалы таңдау құрамдас бөлігі.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
kk: Пішін өрістерін автоматты түрде үлкейтуді түзетіңіз

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
kk: Пішін өрістерінің ішіндегі <code>font-size</code> 16px етіп орнатыңыз

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
kk: Пішін өрістерінің ішіндегі қаріп өлшемі 16 пиксельден кіші болса, Safari және басқа браузерлер мәтінді оқуды жеңілдету үшін мобильді құрылғыларды автоматты түрде үлкейтуі мүмкін. Бұл опция қосылғанда, ол үлкейтуді болдырмау үшін Fluid Checkout арқылы оңтайландырылған беттерде пішін өрістерінің ішіндегі қаріп өлшемін 16px етіп орнатады.

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
kk: Сұйықтықты тексеру белсендірілген кезде жөнелту орны әрқашан &quot;Тұтынушының жеткізу мекенжайы бойынша әдепкі&quot; күйіне орнатылады. Клиенттер төлем жасау кезінде әлі де әртүрлі жеткізу және төлем мекенжайларын бере алады, әдепкі төлем мекенжайын жеткізу мекенжайымен бірдей етіп орнату опциясы WooCommerce &gt; Параметрлер &gt; Fluid Checkout бөлімінде қолжетімді.

en: Fluid Checkout
kk: Сұйықтықты тексеру

en: Settings
kk: Параметрлер

en: Support
kk: Қолдау

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
kk: Қосымша опциялардың құлпын ашу үшін <a target="_blank" href="%s">PRO нұсқасына жаңартыңыз</a> .

en: (experimental)
kk: (эксперименттік)

en: This is an experimental feature and may not work as expected with all themes and plugins. Use it with caution.
kk: Бұл эксперименттік мүмкіндік және барлық тақырыптар мен плагиндермен күткендей жұмыс істемеуі мүмкін. Оны абайлап пайдаланыңыз.

en: Confirm
kk: Растау

en: Verify Phone Number
kk: Телефон нөмірін растау

en: Please verify your phone number.
kk: Телефон нөміріңізді растаңыз.

en: The Bluehost Plugin
kk: Bluehost плагині

en: Custom fields
kk: Арнаулы өрістер

en: Enable custom shipping email field
kk: Таңдамалы жөнелту электрондық пошта өрісін қосыңыз

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
kk: Қосылған кезде, Bluehost плагинінен жеткізілім электрондық пошта өрісі төлем пішініне қосылады.

en: Captcha Pro by BestWebSoft
kk: BestWebSoft ұсынған Captcha Pro

en: Captcha position
kk: Captcha позициясы

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
kk: Captcha бөлімін көрсететін орынды анықтаңыз. Таңдалған captcha түріне байланысты кейбір позициялар жұмыс істемеуі мүмкін.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
kk: Жалғастыру алдында қабылдау нүктесін таңдау қажет.

en: Pickup point
kk: Қабылдау нүктесі

en: Pickup point not selected yet.
kk: Қабылдау орны әлі таңдалмаған.

en: Pickup point:
kk: Қабылдау орны:

en: Mailchimp for WooCommerce
kk: WooCommerce үшін Mailchimp

en: Subscribe checkbox
kk: Жазылу құсбелгісін қойыңыз

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
kk: Төлем бетіндегі жазылу құсбелгісін қайта белгілеңіз және оны әрқашан контакт қадамында көрсетіңіз

en: Before Shipping Address
kk: Жеткізу алдында мекенжай

en: (originally "%s")
kk: (бастапқыда &quot;%s&quot;)

en: After Shipping Address
kk: Жеткізуден кейінгі мекенжай

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
kk: FermoPoint арқылы жөнелту кезінде жинау орнын таңдау қажет.

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
kk: Белгіленген болса, пайдаланушыларға электрондық поштадағы қателер туралы хабарлайды. (Бұл мүмкіндік өшірілген, себебі Fluid Checkout мүмкіндігін ұсынады. Бұл опцияға енгізілген өзгертулер күшіне енбейді)

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
kk: Поштаны тексеруді қосу: (өшірілген мүмкіндік)

en: Carrier:
kk: Тасымалдаушы:

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
kk: Sendinblue - WooCommerce электрондық пошта маркетингі

en: Sign up checkbox position
kk: Тіркелу құсбелгісінің орны

en: Move the sign up checkbox to the contact step
kk: Тіркелу құсбелгісін контакт қадамына жылжытыңыз

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
kk: Қосылған кезде құсбелгі Sendinblue плагин параметрлерінде анықталған дисплей орнына тәуелсіз контакт қадамына жылжытылады.

en: Theme Betheme
kk: Тақырып Betheme

en: Checkout progress
kk: Тексеру барысы

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
kk: Кассада, арбада және алынған тапсырыс беттерінде Betheme-ден төлем қадамдары бөлімін шығарыңыз.

en: Theme Fennik
kk: Фенник тақырыбы

en: Breadcrumbs
kk: Нан үгінділері

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
kk: Fluid Checkout үстіңгі және төменгі деректемесін пайдаланған кезде Fennik тақырыбынан нан үгінділері бөлімін шығарыңыз.

en: Theme Go
kk: Тақырып өту

en: My account layout
kk: Менің тіркелгімнің орналасуы

en: Enable wide layout on "My account" page.
kk: «Менің тіркелгім» бетінде кең орналасуды қосыңыз.

en: Theme Impreza
kk: Импреза тақырыбы

en: Header
kk: Тақырып

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
kk: Төлеу бетіндегі сайт тақырыбына арналған аралық (пиксельмен)

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
kk: Тек тексеру бетінде Impreza тақырыбы тақырыбын пайдаланған кезде ғана қолданылады.

en: Theme Kapee
kk: Тақырып Капи

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
kk: Кассада, арбада және алынған тапсырыс беттерінде Kapee тақырыбынан тексеру қадамдары бөлімін шығарыңыз.

en: Theme Porto
kk: Порто тақырыбы

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
kk: Кассада, арбада және алынған тапсырыс беттерінде Порто тақырыбындағы төлем қадамдары бөлімін шығарыңыз.

en: Theme Pressmart
kk: Прессмарт тақырыбы

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
kk: Төлем, арба және алынған тапсырыс беттеріндегі Pressmart тақырыбындағы төлем қадамдары бөлімін шығарыңыз.

en: Theme The Gem
kk: Тақырып Асыл тас

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
kk: Fluid Checkout үстіңгі және астыңғы деректемесін пайдаланған кезде The Gem тақырыбындағы тексеру қадамдары бөлімін шығарыңыз.

en: Theme Woodmart
kk: Вудмарт тақырыбы

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
kk: Fluid Checkout үстіңгі және астыңғы деректемесін пайдаланған кезде Woodmart тақырыбынан тексеру қадамдары бөлімін шығарыңыз.

en: Checkout options
kk: Төлем опциялары

en: Disable the theme checkout options
kk: Тақырыпты тексеру опцияларын өшіріңіз

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
kk: Опциялар өнім кескінін, сан өрісін, жою түймешігін және тақырып бойынша қосылған өнім бетіне сілтемені көрсетеді әдепкі бойынша өшірілген.

en: Theme Atomion
kk: Тақырып Atomion

en: Order progress
kk: Тапсырыс барысы

en: Display order progress from the theme
kk: Тақырыптағы тапсырыстың орындалу барысын көрсету

en: Display the form field labels visible on the page
kk: Бетте көрінетін пішін өрісінің белгілерін көрсетіңіз

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
kk: Жақсырақ пайдаланушы тәжірибесі үшін бұл опцияны қосулы күйде ұстау ұсынылады.

en: Theme ZK Nito
kk: Тақырып ZK Nito

en: Add extra fields to the checkout form
kk: Төлем пішініне қосымша өрістерді қосыңыз

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
kk: Жеткізу мекенжайы бөліміне қосымша жөнелту электрондық поштасын және жеткізу телефоны өрісін қосады.

en: Go to the home page
kk: Негізгі бетке өтіңіз

en: Skip to content
kk: Мазмұнға өту

en: Create an account
kk: Аккаунты құру

en: Log in to your account
kk: Тіркелгіңізге кіріңіз

en: Already have an account?
kk: Есептік жазбаңыз бар ма?

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
kk: %1$s ретінде кірдіңіз. <a href="%2$s">Шығу</a>

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
kk: Тапсырысыңыздың жалпы сомасы %s құрайды. Қосымша төлем қажет емес.

en: Close and continue with checkout
kk: Жабыңыз және төлемді жалғастырыңыз

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Parcel terminal
kk: Сәлемдеме терминалы

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
kk: <p>Бұл виджет Fluid Checkout функциясына ауыстырылды.</p><p> Fluid Checkout пайдаланған кезде, төлем беті дұрыс жұмыс істеуі үшін бастапқы WooCommerce қысқа кодын <code>[woocommerce_checkout]</code> пайдалануы керек.</p><p> Қосымша ақпарат алу үшін Fluid Checkout құжаттамасына кіріңіз.</p>

en: Theme The7
kk: Тақырып 7

en: Additional header sections
kk: Қосымша тақырып бөлімдері

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
kk: Тақырып параметрлерінде қосылған болса, қосымша тақырып бөлімдерін шығарыңыз.

en: More information
kk: Қосымша ақпарат

en: Pick a Locker
kk: Шкафты таңдаңыз

en: Page template
kk: Бет үлгісі

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
kk: Блок негізіндегі тақырыптар үшін «Тапсырысты растау» бет үлгісін пайдаланыңыз

en: Only applies when using a block-based theme.
kk: Тек блокқа негізделген тақырыпты пайдаланған кезде қолданылады.

en: WooCommerce Stripe Gateway
kk: WooCommerce Stripe шлюзі

en: Payment form
kk: Төлем нысаны

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
kk: Стильдерді Stripe төлем пішінінің өрістеріне қолданыңыз

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
kk: Қосылған кезде, Fluid Checkout плагинмен үйлесімділік үшін оңтайландырылған мәнерлерді қолданады. Жолақ төлем пішіні өрістері үшін реттелетін мәнерлерді пайдалансаңыз, мұны өшіргіңіз келуі мүмкін.

en: Theme Nyture
kk: Тақырып Nyture

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
kk: Fluid Checkout қолданбасын пайдаланған кезде Nyture тақырыбынан тексеру қадамдары бөлімін шығарыңыз.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
kk: Жеткізу мекенжайы бөлімінен кейін төлем мекенжайы бөлімі көрсетілсе және төлем телефоны өрісі &quot;міндетті&quot; ретінде орнатылса, &quot;міндетті&quot; деп мәжбүрлеуге болады. Бұл опция таңдалғанда, жеткізу мекенжайын төлем мекенжайына көшіру мүмкіндігін қамтамасыз ету үшін қажет.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
kk: Төлем мекенжайы бөлімі есепшот мекенжайы бөлімінен кейін көрсетілсе және төлем телефоны өрісі &quot;міндетті&quot; ретінде орнатылса, &quot;міндетті&quot; деп мәжбүрлеуге болады. Бұл опция таңдалған кезде төлем мекенжайын төлем мекенжайына көшіруге болатынын қамтамасыз ету үшін қажет.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
kk: Клиенттерге дүкен әкімшісі қолмен жасаған немесе төлем кезінде аяқталмаған тапсырыстар үшін төлемдер жасауға мүмкіндік береді.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
kk: Quadlayers ұсынған WooCommerce Checkout Manager плагині Fluid Checkout бағдарламасымен үйлесімді емес

en: Company name field for billing address
kk: Төлем мекенжайы үшін компания атауы өрісі

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
kk: Төлем пішініндегі есепшот мекенжайы бөлімі үшін компания атауы өрісінің көрінуін өзгертіңіз.

en: Theme Bookshelf
kk: Тақырыптық кітап сөресі

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
kk: Fluid Checkout қолданбасын пайдаланған кезде Bookshelf тақырыбынан тексеру қадамдары бөлімін шығарыңыз.

en: Account password
kk: Тіркелгі құпия сөзі

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
kk: Тапсырысты толтыру кезінде төлем кезінде берілген ақпаратпен шот жасалады.

en: Choose the style of the progress bar.
kk: Орындалу жолағы стилін таңдаңыз.

en: Bars
kk: Барлар

en: Theme Ireca
kk: Ireca тақырыбы

en: WooCommerce page layout
kk: WooCommerce бетінің орналасуы

en: Force wide layout on WooCommerce pages
kk: WooCommerce беттерінде кең орналасуды мәжбүрлеу

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
kk: Бұл WooCommerce беттерінде мазмұн бөлімінің тым тар болмауын қамтамасыз етеді, соның ішінде төлем, арба, алынған тапсырыс, тапсырыс төлеу және есептік жазба беттері.

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
kk: Қолдану

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
kk: Байланыс

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
kk: Жеткізілім

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
kk: Төлем

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
kk: Төлем

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
kk: Өзгерту

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
kk: Өзгерістерді сақтау

[ctx: Substep review text]
en: None.
kk: Жоқ.

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
kk: Ешбір сурет таңдалмаған.

[ctx: Settings section]
en: Cart
kk: Арба

[ctx: Settings section]
en: Order pay
kk: Тапсырыс төлеу

[ctx: Settings section]
en: Thank you
kk: Рақмет сізге

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
kk: Интеграциялар

[ctx: Settings section title]
en: License keys
kk: Лицензия кілттері

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
kk: Тапсырыс беруден бұрын бөлім

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
kk: Тапсырыс беру алдында түйме

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
kk: Жабу

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
kk: Жүйеге кіріңіз

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
kk: Немесе төменде жалғастырыңыз

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
kk: Немесе қонақ ретінде жалғастырыңыз

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
kk: Кескінді жою
